Cilt Lekelerinin Giderilmesinde Etkili Leke Kremi

sinoz kremiSinoz Kozmetik yıllardır yaptığı çalışmalarla cilt lekelerinin giderilmesinde ve oluşumun engellenmesinde etkili leke kremi sayesinde artık cilt lekeleri sorun olmaktan çıkıyor!

%100 bitkisel formülü sayesinde cilde derinlemesine işleyerek bozulan pigmenttleri onarıyor ve lekelerin görünümünü %90 a varan oranda azaltarak cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını destekliyor.

3 yılı aşkın süredir ülkemizde ve yurt dışında onbinlerce kişi tarafından kullanılan Sinoz leke kremi, güneş lekelerinin haricinde sivilce lekesi, yaşlılık lekeleri ve hamilelik lekeleri üzerinde de etkili.

Bir çok eczanede ve kozmetik marketlerde satılan sinoz leke kremine internetten bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Üstelik her yerde 125 TL ye satılan sinoz leke kremi firmanın resmi internet sitesinde şu anda 99 TL ye satılıyor, üstelik 19 TL değerinde yüz temizleme jeli de hediye olarak tüm siparişlerde gönderiliyor.

Online olarak vereceğiniz siparişlerin ödemesini dilerseniz tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksitle, dilerseniz teslimat sırasında nakit olarak yapabiliyorsunuz.

İçeriğinde hiç bir zararlı kimyasal madde olmayan Sinoz Leke kremi kozmetik yönetmeliğine göre sağlık bakanlığı ruhsatlı tesislerde üretilerek tüketiciye ulaştırıyor.

Benzersiz tüketici memnuniyeti sayesinde 2011 Tüketici kalite ödüllü Sinoz leke kremini incelemek ve fırsatlardan yararlanmak için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*