Cilt Yenilenmesi İçin 6 Gün Yeterli

Size deseler ki, yeni piyasaya çıkan bir seri sadece altı günde cildinizdeki hücreleri yenileyip yaşlanma çizgileri ve belirtileriyle savaşmanızda gözle görülür fark yaratıyor. Ne dersiniz? Yves Rocher’nin Anti-Age Global serisi bütün bunları vadediyor. Biz de bu nedenle bu kez yeni seriyi mercek altına aldık…

cilt yenilenmesiCiltteki hücreleri yenileyen Yves Rocher “Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Gündüz Kremi”yle günden güne daha genç bir cilde sahip olmanız mümkün. Cildinizi yenilerken kırışıkların görünümünü de azaltan bu krem, aynı zamanda teni sıkılaştırıp dolgunlaştırmayı da başarıyor. Yeni ürünün işlevleri bu kadarla sınırlı değil. Cildi, yaşlanmasına neden olacak etkilerden de koruyabilen krem, düzenli kullanımın ardından teni nem dengesine kavuşturuyor ve kaybettiği ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor. Üstelik köpiiksü dokusuyla cilde anmda nüfuz ederek ihtiyacı olan konforu sağlıyor.

Peki, bütün bunları nasıl başarıyor? Aslında cevabı çok basit. Tabii ki yoğun formülü sayesinde. Yaşlanma karşı- \ tı etkiyi artırmak için formülüne sıkılaştırıcı akasya reçinesi, dolgunlaştırıcı tara çekirdeği, dış etkenlere karşı koruyucu pancar, uyarıcı ve yenileyici ginseng, serbest radikallere karşı koruyucu afloya yaprağı eklenmiş. Formül, paraben de içermivor. Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Gündüz Kre-mi’nin 50 mİ/si 6109.90.

Bu seriyi tamamlayan bir diğer ürün, cilt hürelerini yenileyen “Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Gece Kremi”. Bu krem sayesinde geceden geceye cildinizi onaracak ve daha genç bir cilde sahip olacaksınız. Çünkü krem, cilt hücrelerini yenileyerek adeta yeniden oluşturuyor. Cildi onarıyor ve gece boyunca besliyor. Cildin gözle görünür bir şekilde sıkı-laşıp kaybettiği ışıltısını yeniden kazanmasına destek veriyor. Köpüksii ve yoğun yapısıyla bu kremin cilde anında nüfuz etmesi, en büyük avantajı. Ayrıca dokusu yağsız olduğu için gece boyunca konforlu bir kullanım sağlıyor.

Bu üründe de gündüz kremine benzer bir içerik kullanılıyor. Yaşlanma karşıtı etkiyi artırmak için formülüne sıkı-laştırıcı akasya reçinesi, dolgunlaştırıcı tara çekirdeği, dış etkenlere karşı koruyucu pancar, uyarıcı ve yenileyici ginseng, serbest radikalleri karşı koruyucu afloya yaprağı eklenmiş. Besleyici etkiyi de içeriğindeki soya yağı, karite yağı ve zeytinyağı sağlıyor. Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Gece Kremi’nin fiyatı, 6119.90.

SADECE 6 GÜNDE DAHA GENÇ BAKIŞLAR!

Seri bu iki ürünle tamamlanmıyor: Göz çevresi, ince deriye sahip olduğu için yaşlanma belirtileri ilk olarak burada gözler önüne serilir. Yves Rocher bu alan için de, göz çevresindeki hücreleri yenileyen “Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Göz Kremi”ni öneriyor. Bu krem, günden güne daha genç bakışlara sahip olmayı garanti ediyor. Uyguladığınız anda kazayağı çizgilerini ve kırışıkların görünümünün yanı sıra; gözaltı morluklarını ve torbalarını görünür derecede azaltıyor. Bakışlara ışıltı ve canlılık katıyor. Özel açılı ucu, son derece hassas göz çevresinde rahat bir uygulama sağlıyor.

Tıpkı gündüz ve gece kreminde olduğu gibi bu ürünün de içeriği çok etkileyici. Yaşlanma karşıtı etkiyi artırmak için formülüne dolgunlaştırıcı tara çekirdeği, dış etkenlere karşı koruyucu pancar, uyarıcı ve yenileyici ginseng, serbest radikallere karşı koruyucu afloya yaprağı eklenmiş. Gençleştirici ve Hücre Yenileyici Göz Kremi’nin fiyatı, 6109.90.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*