Çocuk Modasında Trend Belirleyen B&G Store

bg storeB&G Store; Best Friend’s, Top Story, Paris Time, Happy Day temalı koleksiyonları ile kız çocuklarını mutlu edecek tüm ayrıntıları düşündü. Modaya uygun tasarımlı modelleri ile Riccione temaları, miniklerin hayal dünyasına hitap ederken onların zevkini en iyi şekilde yansıtmaya devam ediyor.

Birbirinden renkli, orijinal ve göz alıcı modellerle, çocuk modasında trend belirleyen B&G Store; bu sezona da damgasını vuracak. Şıklığı tercih eden kızların tercihi Paris Time, özgür kızların tercihi Happy Day birbirinden özel koleksiyonlardan sadece birkaçı.

Paris Time;
Paris’ten moda esintileri, Paris Time Koleksiyonu ile genç kızlarla buluştu. Simli, hareketli baskılarla t-shirtlerdeki şıklık ön plana çıkartılırken, şifon piliseli etekler gömleklerle buluştu. Tweed kumaştan şortlar ve pantolonlar asilliği simgelerken elbiseler de bu kış öne çıkan modeller arasında yerini aldı. Sezon trendi ince deriye siyah, gri ve beyaz renkler eşlik ederek koleksiyon elegant bir havaya büründü.

Happy Day;
Uçuş uçuş desenler ve renkleriyle baharı anımsatacak Happy Day Koleksiyonu’nda, küçük çiçekli şifon tunikler, desenli kat kat etekler ile şık denim pantolonlar, mavi- fuşya ve ekrunun birleşmesiyle gökkuşağı renkleri kıyafetlerde hayat buluyor.

Best Friends;
Best Friend’s koleksiyonunda genç kızların vazgeçemeyeceği varak baskılı, aplikeli t-shirtler, taşlı etekler, pantolonlar, sezonun olmazsa olmazlarından kürklü yelekler ile buluştu. Koleksiyonda petrol mavisi, açık bej, toprak renkleri hakimken, kadife ve viskonda ön planda tutuldu.

Top Story;
Genç kızlara hitap eden Top Story Koleksiyonu’nda pırıltılı ve taşlı t-shirtler, dantel eteklerle göz doldururken, kullanılan soft renkler sonbaharı anımsatıyor. Ayrıca taşlı eşofmanlarda temanın gözdeleri arasında…

Birbirinden çarpıcı koleksiyonlar karşısında tek yapmanız gereken, bir B&G Store mağazasına uğramak ve koleksiyonlardan birini seçmek. Çocuk modasına ulaşmak, artık bu kadar kolay…

bg-store-2013-ilkbahar-yaz-01

bg-store-2013-ilkbahar-yaz-02
bg-store-2013-ilkbahar-yaz-03

bg-store-2013-ilkbahar-yaz-04

bg-store-2013-ilkbahar-yaz-06

bg-store-2013-ilkbahar-yaz-07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*