Daha Derin Hisset

Cinsellik terapistleri seferinde olan kadın NASA’nın gezegenlerde hayat belirtileriyle karşılaştıkları saklıkta karşılaşıyor. Son çalışmalarında ise bszleri klîtoralve vajina! orgazmın puslu topraklarından alıp; bu deneyimi bütün bedenle, yoğun olarak yaşamak üzere servikal orgazm diyarına götürüyorlar. Nasıl mı?

1/BEKLE

Regl gününden birkaç gün önce, rahmin daha alçakta ve ulaşması kolayken dene.

2/ BAŞLA

Misyoner pozisyonu ile başla; böylece pelvik bölgene olan kan akışı hızlanacaktır. 3/DEĞİŞTİR Orgazma yaklaştığını hissettiğinde daha derin bir pozisyona geç (bacaklarını 90 derecelik açıyla tuttuğun misyoner pozisyonu gibi). Bu, partnerine derinlere ulaşmak için daha çok alan sağlar.

4/YÖNLENDİR

Penisinin ucuyla doğru noktalara tekrarlayan “areketlerle masaj yaparak içine girmesini sağla.

5/EKLE Köpek

pozisyonundayken kayganlaştırıcı kul anın. (En derin pozisyon budur.)

6/ULAŞ

Ve orgazm diyarına hoş geldin!

ARA VERMEK Mİ, AYRILMAK MI?

David Schmmmer, karısıyla ilişkilerine ‘ara verdiklerini” söylediğinde herkesgibi bizim de kafamız karıştı ve aradaki farkı netleştirmek istedik.

Ara Vermek…

Bunun amacı aradaki bağı tamir etmekt e Ancak öncesinde bazı şeyler netleştiriine: 3aşkalarıyla ilişki yaşayacak mısınız? Birbirinizle ne sıklıkta haberleşeceksiniz? Verdiğiniz aranın süresi ne olacak? (Maksimum üç ay olmalı.) İleride yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için bunları baştan konuşmanız gerek.

Ayrılığa Doğru Bir Adım Atmak…

Büyük sorunlarınız var, bir çözüne varamıyorsunuz ve i işkiyi bitirmek zorunda kalabileceğinizin farkındasınız. Kesin kararı vermeden önce bir terapiste gidebilir, ayrılmak ve eğer ayrılırsanız sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam etmek konusunda tavsiye alabilirsiniz.

Kaynak: What About Me? Stop Selfishness From Ruinîng Your Relationship kitabının yazar. hs m York’tan Evlilik ve Seks Terapist Jane Greer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*