Ekonomik Alışveriş Ve A101’in Avantajları

A101 marketler zinciri; ucuz, kaliteli ve oldukça çeşitli ürünleriyle günde yaklaşık olarak 2,5 milyon kez ziyaret ediliyor. Türkiye’nin 81 ilinde tüm mağazalarında gerçekleştirdiği kampanyaları ve fırsat ürünleri sayesinde A101’in kapısından içeriye adımını bir kez atan müşteri alışveriş yapmadan, bir şeyler almadan çıkmıyor; çıkamıyor.

Ürünler öylesine ekonomik ve birçok kesimden insana hitap ediyor ki; raflarda aradıkları ürünlerin ya da markaların en uygun fiyatlarıyla karşılaşan müşteriler güler yüz ile uğurlandıkları bu marketler zincirinden oldukça memnun ve çok para harcamamış olmanın rahatlığıyla ayrılıyorlar. Her Perşembe günü sunduğu ‘Aldın Aldın’ aktüel ürünlerinin de baş döndürücü olduğunu söylemek gerekir. Her türlü elektronik ev aletinin, mutfak ihtiyaçlarının, temizlik ürünlerinin, makyaj malzemelerinin müşterilerin yüzünü güldürecek, cebini zorlamayacak, vicdanını hafifletecek şekilde en uygun fiyatlar ve avantajlar ile önce broşürlerde, daha sonra da Perşembe günleri raflarda yerlerini alması; sözünü ettiğimiz 2,5 milyon ziyaretçi gibi önemli bir sayının arkasındaki makul sebebi de gözler önüne sermiş oluyor.

A101

Bir vatandaş olarak; ihtiyacım olan ürünün tercih ettiğim markadaki versiyonunun uygun fiyatlısını çarşıya çıkıp sokak sokak, mağaza mağaza dolaşmak istemediğimde elimin altındaki A101 broşüründe ihtiyacım doğrultusunda fırsat ürünleri ve kampanya ürünleri arasında bulabiliyorum; hem de bir iki sokak ötemde. Her hafta düzenlenen ‘Haftanın Yıldızları’, ‘Aldın Aldın’ kampanyaları sayesinde istediğim ürünü A101’den %50 indirimle alabiliyor, evimin sokağının sonundaki bu marketler zinciri şubesinin ferah havasını ve huzur veren renk detaylarını ardımda bırakırken koltuğumun altında güvendiğim bir markanın LED TV’si ile kolayca ve hızlıca evime dönebiliyorum.

Yeni yıl ile birlikte zamana ayak uydurarak kendini sürekli geliştirmeye, müşterilerini ekonomik ve kaliteli ürünleri ile memnun etmeye odaklanmış olan A101’in yurt genelinde 6278 marketi bulunmakta. Bu da demek oluyor ki; biz müşteriler için ihtiyacımız olan her yerde şubesi var. Vatandaşının hak ettiği hizmeti vermek adına bitmek tükenmek bilmeyen kampanyaların ve en ucuz ürünlerin toplandığı bir alışveriş mekânı olan A101; yepyeni avantajları ile cepleri yormamaya devam ettiği sürece ‘Harca harca bitmez’ memurun, emeklinin, işçinin maaşı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*