Elif Boynerden Telgraf Sanat Dergisi Partisi

Türkiye’deki 35 yaş altı sanatçıları destekleyen Telgraf Sanat Dergisi, Elif Boyner’in ev sahipliğinde yılın ilk sanat partisini Beymen Blender’da gerçekleştirdi.

telgraf

Beymen Blender’da düzenlenen yılın ilk partisi “PRESTİ”, Telgraf Sanat Dergisi ve Elif Boyner’in evsahipliğine gerçekleşti. Geceye ismini, seksenli yılların modifiye Türk Sanat Müziği şarkısı “İmkansız”dan alan “Seni Görmem İmkansız” adlı grup kızları, Gaye Su Akyol ve Tuğce Şe-noğlu performansları eşlik ederken; İngiliz sanatçı Mark Flood, mekandaki enstalasyonu yarattı.

TELGRAFIMIZ VAR

Son yıllarda ülkedeki sanat çevresinde yaşanan yenilikleri ve değişiklikleri haberdar etmek için harekete geçiyor Telgraf Sanat Dergisi. Modern hayatın her alanına hızla nüfuz eden kültürel hareketliliğin mimarları olan genç sanatçıları öne çıkarmak ve onları tanıtmak isteyen derginin adı da, akıllı ve doğru kararlar veren sanatseverler için güvenilir ve edebi bir başlık olarak seçildi. Ekip, Türkiye’de gerçekleşen her sanat dalında çaba sarf eden genç sanatçıları, sanatı, bakış açılarını ve eğilimlerini takipte.

PARTİ İÇİNDE SERGİ

Beymen Blender’daki partide mekanı, özel olarak Şangay’da dönemin İngiliz çağdaş sanatçılarının sömürgesinde olan bir Geyşa Kulüp’e çeviren Mark Flood; duvarlara çizdiği sanat manifestolarını, aralarında Berk Hakman, Neslihan Atagül ve Sansar Salvo’nun da bulunduğu Türk sanatçıların fotoğrafları üzerinde çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*