Erkekler 2013 ilkbahar-yaz sezonunda oldukça iddialı

Erkekler 2013 ilkbahar-yaz sezonunda oldukça iddialı. Klasik renklerin ve desenlerin yanı sıra bu sezon beyler çiçek desenleriyle bahara merhaba derken; neon renklerle göz alacak, metalik kumaşlarla ışıldayacaklar.

Metalik trendinin en iyi örneği, hiç beklenmedik de olsa genelde monokrom renkleri seven Burberry Prorsum’dan geldi. Versace, metalik kumaşlara saygı duruşunu büyük beden ceketlerle yaparken Lanvin, klasik çizgisinden çıkıp metalik kumaşlarda bomber ceketleri sundu. Tarzınız ne olursa olsun, bu sezon size uygun metalik bir parça bulmayı başaracağınız garanti.

yaz-1

Kamuflaj desenleri sokaklardan podyumlara taşınırken; sezonun en maskülen deseni halini aldı. Dries Van Noten, Valentino ve Rag&Bone koleksiyonlarında öne çıkan kamuflaj desenleri alışılmış militer stilden çok uzak.

ilkbahar-yaz sezonu denince , akla desenler geliyor ve i tabii ki onların başını, her zamanki gibi çiçek A desenleri çekiyor. Çiçekler, bu sezon sadece şortlarda 1 ve gömleklerde değil; erkek giyiminin tüm unsurlarında beylerin gardıroplarında yerlerini almayı bekliyor.

Desenlerin hakim olduğu sezonda çizgiler de altta kalmıyor. Enine ya da dikey, ince veya kalın çizgiler trikolarda, şortlarda, pantolonlarda ve hatta harika kalıplarla hazırlanmış şık takımlarda bile karşımıza çıkıyor. Hem sportif, hem de şık bir hal alıyor.

2013 ilkbahar-yaz sezonuna hakim olan sportif tarz, pantolonlarda da geri durmuyor. Pantolonlar isyan edip slim-fit kalıplardan uzaklaşarak olabilecek en bol ve rahat halleriyle gardıroplara girmeye hazır. Günlük kumaşlarda olduğu kadar takım elbiselerde de kendini gösteren bol pantolon trendi, kolay kolay kaybolmayacağa benziyor.

yaz-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*