Erkeklerin Kadınlara Söylemek İsteyipte Söyleyemediği Cümle

Sevgilinizin aklından neler geçiyor? Acaba neler söylemek istiyor da, tepki vereceğinizden çekinip söyleyemiyor?

erkeklere sorduk

Eğer bir kadın bana gelip ‘Kilo mu aldım’ derse ona ‘Eğer şişmanladığını düşünüyorsan zaten şişmanlamışsındır. Bana sorma, cevap vermeyeceğim’ demek isterdim.Tabii bunu söyledikten sonra bir daha benimle görüşmek ister mi ondan şüpheliyim.
Koray, 24 yaşında/İşletmeci

Hani kadınlar randevuya çıkarken en ufak ayrıntısına kadar güzel olmaya çalışırlar ya. Randevunun orta yerinde ‘Canım bu kadar süslenmişsin ama biz erkekler avrıntıya girmeyiz yüzeye bakarız’ demek isterdim.
Ali, 28 yaşuıda/Bankacı

Sevgilim bana ‘Bugün neler yaptın’ diye sorsa o gün yaptığım her şeyi anlatmak isterdim. Ama yaptığım çapkınlıkları ona anlatırsam ufak çaplı bir sinir krizi geçireceğinden korkuyorum. Bu yüzden o bana bu soruyu her sorduğunda, gerçekte yaşadıklarımı anlatamıyorum.
Ege, 30 yaşuıda/Diş Hekimi

Erkekler bazen yalnız kalmak isterler. Eşinde beraber evdeyken onıııı dizilerini izlemekten çok bunaldığım anlar oluyor. işte o zaman içimden ‘Arkadaşlarınla dışarı çıkmalısın artık’demek istiyorum.
Ersin, 32 yaşmda/Müzisyen

Bir vere gideceğimizde. ‘Nevi gi versen giv sana çok yakışıyor, yemin ederim. Bıınıı bana bir daha sorma lütfen.” demek isterdim
Cemil, 25 yaşında/Muhabir

Yakın arkadaşıma ne kadar aşık olsam da onun gözlerinin içine bakıp‘Seni seviyorum!’diyemem. Çünkü onun arkadaşlığını kaybetmekten korkarım.
Mert, 21 yaşında /öğrenci

Sevgilime, ‘Yakın arkadaşımın bekarlığa veda partisine gideceğim’diyemem. Çünkü veda partileri nasıl olur bilirsiniz. Ondan habersiz gidersem her şey daha ivi olur diye düşünüp çoğu kez parti İye gittiğimi kız arkadaşıma söyleyemiyorum. Veya söylemek istemiyorum.
Selçuk, 29 yaşmda/Makine Mühendisi

En büyük isteğim bir gün kız arkadaşımı karşıma alıp ‘Siz ayakkabı ve çantaları ne kadar seviyorsanız biz de maç izlemeyi, geceleri barlarda takılmayı o kadar seviyoruz’demek. Bıınıı söyledikten sonra artık o kız arkadaşım olarak kalmaz tabii.
Anıl, 22 yaşında/öğrenci

Sevgili hanımlar, alışveriş yapmak bizim için en büyük eziyet. Hele birde sevgilinin peşinde onun alışveriş yapmasını izliyorsak vay halimize. Hatta çıkmışken bizim alışveriş olayını da halletseniz ne şahane olur. Lütfen bize ‘alışverişe gidelim” ile gelmeyin.
Cihan, 27 yaşında/Satış Elemanı

Bir erkek size uzun uzun bakarken ona ne düşünüyorsun?’ diye sormayın. Çünkü biz erkekler basitiz. Size süzerek bakarsak anlayın ki cinsellik düşünüyoruz. Sapık filan değiliz ama erkeklerin genelde düşündüğü tek şey bu dur. Bir gün bunu bir kadının suratına söylemeyi de isterim…
Burak, 28 yaşında/Halkla İlişkiler Uzmanı

Bir kadına neyin var?” dediğimde: ‘Bir şey yok’ derse benim için bir şey yoktur. Konuyu kurcalamam, benim için bitmiştir. O yüzden bir sorununuz varsa direkt söyleyin.
Can, 24 yaşında/öğrenci

Kız arkadaşım bana sürekli ‘Beni gerçekten seviyor musun? diye soruyor. Bıına cevap olarak tabii ki ‘Seviyorum” diyorum. Ama içimden aslında ‘Seni sevmesem yanında bir saniye bile durmam, bunu sormaktan vazgeç artık bu beni çok bunaltıyor’diye geçiriyorum.
Yunus, 22 yaşında/Öğrenci

kibarlığımdan hiçbir zaman ödün vermem ama vücudum konusunda oldukça hassasım. Bir kadın fiziksel anlamda benimle dalga geçtiği zaman ona ‘Önce kendin fit ol; sonra gel benim göbeğimle dalga geç dememek için kendimi zor tutuyorum.
Kemal, 36 yaşında/Öğretmen

Bir kızı etkilemek için yaptığım her şeyi, büyük bir olasılıkla daha önce birlikte olduğum başka bir kızdan öğrenmiş i indir. Bıınıı söylemek isterdim.
Kerem, 31 yaşında/Mimar

‘Seni sandığından çok daha fazla önemsiyorum. Sadece her seni düşündüğümde, sana telefon açınıyorum veya e-posta yollamıyorum. Çünkü bunları yaparsam kadın milleti biraz şımarır.’ Bunu söylesem kızarsınız değil mi?
Batuhan, 29 yaşında/Cazeleci

Bir kadına açılırken hiçbir zaman gerçek duygularımı ve ona verdiğim değeri tamamen dile getirmem. Kadınlar bazen karşısındaki insanın söyleyeceklerini umursamaz ve kendi bildiğini okur. Tek dileğim karşımdaki kadına kalbimden geçen her şevi söylemek. Sanırını fazla romantiğim.
Cem, 30 yaşında/Bankacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*