Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon, Pratik Bilgiler // Ev+ Mutfak ürünleri mutfaktaki sağ kolunuz olacaklar

Ev+ Mutfak ürünleri mutfaktaki sağ kolunuz olacaklar


Sadelik ve işlevsellik, ev+’yı ayrıştıran en temel öğeler. ev+ felsefesinin temelinde yatan “sadelik”, sadece bir tasarım yaklaşımını değil, bir yaşam biçimini de ifade etmektedir.

351091434593Mağaza yeni konsepti ile sadece ev+’da bulabileceğiniz çok özel markaların farklı ve özel ürünlerini, evini ve mutfağını sevenlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Mağazanın içinde yapılan yanı ev+ mutfak bölümünün tasarımcısı ünlü iç mimar Barbara Pensoy. Konseptte pek çok pratik mutfak gereçlerinin yanı sıra ve vereceğiniz davetlerde hazırladığınız tüm yiyecekleri daha şık ve farklı bir şekilde sunmak için hazırlanmış yeni mutfak konsepti ürünleri. Ev+ Mutfak ürünleri mutfaktaki sağ kolunuz olacaklar, ve mutfaktaki hayatı kolaylaştıracaklar.

Kek kalıpları pancake kalıpları, hamburger tavaları , baharat karıştırıcısı, Sushi Seti, Hamur açıcısı, Şarap Tıpası ve Mıknatıslı Alet Askısı, özel ızgara iç efekti için aleti. Bu konseptin sadece seçkin bir kaç ürünü.FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

yukari