Buradasınız : Ana Sayfa // Kadın Modası, Moda // Giorgio Armani’nin Kaleidoscope adını verdiği koleksiyon

Giorgio Armani’nin Kaleidoscope adını verdiği koleksiyon


“Çeşitlilik, ince farklar ve bütünlük…” Bunlar, Giorgio Armani’nin Kaleidoscope adını verdiği koleksiyonunun tanıtım dosyasından alıntılar. Tasarımcı, modaya olan ilgisinin Paris’te başladığını asla unutmuyor. Modaevinin ilkbahar-yaz koleksiyonu Paris grisinin etkisi altında; renk paleti bu tonun mat, parlak ve gümüş versiyonlarını içeriyor. Armani, erkek gardırobuna göndermeler yaparken, maskülen detayları başarıyla kadın koleksiyonuna adapte etmiş. Üç boyutlu desenlerle tamamlanan mavi ve yeşil parçalar ise siluetleri etnik bir dokunuşla kadınsılaştırıyor. Aynı etki, okyanusların derinliklerinden ya da galaksinin en uzak noktalarından, uçuşan muslin kumaşların üzerine taşınan pırıltılı desenlerle devam ediyor.

Tüy kadar hafif ve şiirsel tasarımları izlerken, kendimizi kaleydoskopa bakan çocukların hayal dünyasındaymış gibi hissettik.

gıorgıo armanıFaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Yorum Yapın

yukari