Güçlü Antioksidan Bakımı

SkinCeuticals Phloretin CF Gel ve AOX+ Eye Gel ile yorgunluk izleri ve fotoyaşlanmaya savaş açın.

antioksidan cilt bakimiCilt bakımımız için vazgeçemediklerimizden olan SkinCeuticals yaptığı bilimsel çalışmalarla profesyonel cilt bakımı sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Markanın kurucusu Profesor Dr. Sheldon Pinnell cilt kanseri, rahatsızlıkları ve yaşlanmasıyla ilgili olarak 40 yılı aşkın süredir sürdürdüğü çalışmaları sonucunda antioksidanların otoritesi olarak kabul edilmiştir. Phloretin CF Gel ve AOX+ Eye Gel kapsamlı bir antioksidan İkilisi olarak ihtiyacınız otan bakımı size vaat ediyor.

Phloretin CF Gel tüm cilt tipleri için uygun bir antioksidan serum. Devrimsel nitelikteki Serum-in-a-Gel teknolojisi sayesinde cilde etkin şekilde cilde nüfuz ediyor, içeriğinde sinerjik bileşim oluşturan üç adet antioksidan bulunuyor: Phloretin, L-Ascorbic Asit ve Ferulic Asit. Ürün yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olurken, foto hasarın belirtilerinin düzeltilmesinde etki gösteriyor. Phloretin CF Gel’i düzenli olarak kullandığınızda cildiniz canlanıyor , yaşlanma lekelerinin ve kahverengi lekelerin görünümünü azalıyor.

Cildimizin en hassas kısmını oluşturan göz çevresi için ise AOX+ Eye Gel göz çevresi için ideal bir bakım, içeriğindeki Serum-in- a-Gel teknolojisi sayesinde cilde serum kadar etkin şekilde nüfuz ediyor, nemlendiriyor. Üçlü antioksidan formülüyle gözaltı torbaları, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. Fotohasarı düzeltiyor ve taze, canlı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Bu antioksidan bakımın bir diğer avantajı ise ciltte emildikten sonra yıkansa bile etkinliğini devam ettirmesi ve koruma sağlaması. Sağlıklı bir cilt görünümü için sabahları Phloretin CF Gel’i yüz, boyun ve dekolte bölgenize; AOX+ Eye Gel’i göz çevrenize uyguladığınızda değişimi kısa sürede fark edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*