Güzellik İçin Bunları Yapın

guzellik bakimKORUYUCU BAKIM

BB kremler, kozmetik güzellik ritüellerine bakış açımızda küçük bir devrim yaptı. Bu yeni nesil ürünlerle cilt üzerinde mükemmel sonuçlar yaratmak mümkün. Amacınız cildinizi en iyi bakımla geleceğe hazırlarken, gözle görülemeyen ama kusursuz bir koruyucu etki elde etmekse size önereceğim ürüne bayılacaksınız. Çünkü en yeni hepsi bir arada güzellik ürünü olan BB kremleri; dengeli bir hidrasyon, güneş koruma faktörü (SPF), ciltte düzelme, koruyucu etki ve doğal bir sonuç vadediyor. Bütün bu özellikleri sunan Shiseido BB Cream, daima arzulanan ve capcanlı bir cilt yaratıyor. Kısaca bu, çok yönlü bir krem. Taze görünümlü, harika şekilde nemlendirilmiş ve zararlı UV ışınlarından korunan bir cilt için ideal bir makyaj ve cilt bakım ürünü. Çünkü cildi koruyan ve saran üçlü aktiflerin yanı sıra; 30 koruma faktörü ve benzersiz antioksidan özelliğini bir arada bulunduruyor. Ben hemen denedim, iki ayrı tonu bulunan BB Cream, cilt tarafından kolayca tolere ediliyor ve ipeksi bir görünüm yaratıyor. Zor beğenenlerin kısa zamanda favorisi olacak!

ANINDA ETKİLİ NEM SERUMU

Caudalie, soğuk kış günlerinde cildinizi uzun süre nemlendirecek Vinosource Anında Etkili Nem Serumu’u öneriyor. Doğal olarak bu öneriyi dikkate aldım ve hemen ürünü denemeye başladım. Çünkü kış aylarında cildim ekstra kuruyor ve çok soğuk havalarda zaman zaman pul pul dökülmeler bile oluyor. Üzümün cilt üzerinde ne kadar etkili olduğunu bildiğim için düzenli kullandığım ürünleri bir süre kenara ittim ve bu yeni ürünün cazibesine kendimi kaptırdım. Diyebilirim ki Vinosource Anında Etkili Nem Serumu, formülündeki asma ve üzüm bileşenleriyle ciltte etkinlik ve keyfi aynı anda yaşatıyor. Ürünün içerisinde Caudalie’nin dünya çapında en sevilen malzemelerinden biri olan “organik üzüm suyu” da yer alıyor. Formülündeki “organik üzüm suyu” çok önemli. Çünkü bu su, yılda bir defa hasat zamanı toplanan üzümlerden elde ediliyor. Mineral ve vitamin zengini “organik üzüm suyu”, tüm cilt tipleri için uygun ve en hassas cildi bile yumuşatıyor. Günün her saatinde cilde ferahlık ve tazelik vererek cildi nemlendiriyor.

MASKARAM OLMADAN ASLA!

“Maskaram olmadan asla” diyenler el kaldırsın. Çünkü Guerlain ilkbahar koleksiyonunun en hit ürünü olan yeni maskara Mascara Cils D’Enger’le tanışmalarını şiddetle öneriyorum. Yenilikçi ve son derece sofistike bir formüle sahip olan maskara, kaygısız ve kusursuz bir uygulama imkanı tanıyor. Yani pürüzsüz ve esnek yapısı sayesinde çok kolay uygulanıyor. Anında şık ve dayanıklı kirpikler yaratıyor. Bunun sırrı, üç farklı polimer birleşiminde yatıyor, ilk olarak son derece yapışkan yağlar, kirpikleri sararak kaplıyor ve kalınlaştırıyor, ikinci olarak polimer yapısı nedeniyle yumuşak balmumu, kirpikleri yumuşatarak şekil veriyor. Son olarak da ince bir film tabakası gibi kirpikleri tarayarak muhteşem kıvrıklık sağlıyor. Kısaca yüksek performanslı üçlü formülü sayesinde uzun süre kalıcı etkiyi garanti ediyor. Mor ve siyah rengi bulunan bu maskara sayesinde romantik, sofistike veya çekici bakışlara sahip olmak hiç zor değil. Üstelik ürünün ambalajı da çok şık ve ele kolay oturduğu için ergonomik. Muhteşem kirpikler için mutlaka deneyin!

ROMANTİZM TUTKUNLARINA

Sizi romantik, çok özel bir parfümle tanıştırmak istiyorum. Çünkü onu sadece Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarında koklayabilirsiniz. Creed Fleurissimo, romantizmin gerçek hayat hikayesini anlatıyor. Fleurissimo, aslen bir kraliyet prensinin düğün gününde kullanması için Amerikalı gelinine özel olarak yaptırdığı klasik çiçeksi bir koku. Kilisede gerçekleşen düğünde, gelinin sıralar arasında yürürken taşıdığı kraliyet buketini tamamlamak için yaratılmış. Hollywood ihtişamı ve kraliyet kalitesinin muhteşem bir karışımı olan Fleurissimo’yla Creed, 2006 senesinde hem kraliyet düğününün, hem de parfümün 50’nci yıldönümünü kutlamış. Çiçeksi ve taze olarak konumlanan parfümün görkemli içerik karışımında sümbülteber, Bulgar gülü, menekşe ve Floransa zambağı kullanılmış. Ayrıca üst notalarda bergamot ve menekşe bulunuyor. Temel notalarındaysa zambak ve esmeramber var. Fleurissimo, her kadının içinde yatan prensesi ortaya çıkaran ve kraliyet ihtişamıyla romantizmini hayallerden gerçeğe taşıyan bir koku.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*