Haziran Aylık Akrep Burcu Yorumu

Aylık Akrep Burcu Yorumu
24 Ekim – 23 Kasım

akrep-burcuİş

İyi ve olumlu düşünmenin faydalarını göreceksiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. Derin dostlukların ve işbirliklerinin temellerinin de atılacağı günler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi ve uzun sürecek birlikteliklerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. Yine yakın çevrenizle birlikte ortak ve uzun soluklu işler yapacaksınız. Yatırımlar konusunda aile içi birleşmeler söz konusu olacak. 26 Haziran’dan sonra 9. Ruhsal ve yolculuklar evinizde geri giden Merkür; yaşam dairenizde durgunluk ve karmaşaya neden olabilecek etkiler verebilir. Jüpiter 27 Haziran’da 9.ruhsal evinizde bir yıllık yolculuğa başlıyor ve yurt dışı bağlantılarınızla ilgili tüm şansı karşınıza çıkaracak. Bu karmaşa içinde, pozitif yaklaşım sahibi bir kişilik sergilemeniz, kariyerinizle ilgili olumlu kanalları açacaktır. Kişiliğinizin yaratıcı yönünü sunarak çevrenize yaklaşmanız halinde, onları etkileyeceksiniz. Çünkü, Merkür iletişim konusunda yaratıcılığınızı kullanmanızı destekliyor.Jüpiter destek vermeye başlıyor. Bu dönem; Çalışmalarınızda zor olanı seçmenize rağmen, çevresel desteklerin kapasitesi olumlu gidiyor. İstekleriniz doğrultusunda gittiğiniz zaman, amaçlarınıza daha çok yaklaştığınız göreceksiniz. Uzun süredir yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için fırsat arıyordunuz. Bu ay, kozmik enerjilerin sizi kayırdığını söyleyebiliriz. Ruhsal anlamda olgunlaştığınız görüyor ve kendinizi daha büyük işlere hazırlıyorsunuz. Felsefi yaklaşımlarınızla yaşamı istediğiniz portföye çekebileceksiniz. Siz artık eskiyle yetinmek istemiyor, kendinize güveniyorsunuz.

Aşk

Bu kozmik etki, güçlü enerjiniz ve yaratıcılığınız konusunda size önemli destekler verecektir. Yeni ay aynı zamanda değişim evinizde doğacak. İnatçı bir yapı sergileyecek ve fazla sorumluluk yükleneceksiniz. Duygularınız çok önemli. Kendi istemleriniz doğrultusunda yoğun bir potansiyel içinde olacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Egolarınızın de yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda “önce ben ” diyebilirsiniz. Aşklarınız ve duygularınızda ilişkiye siz hakim olacaksınız. Kendi kendinize kişisel hırslarınızı beslerken, güzel konuşmalarınız ve tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecektir. Fakat siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla birçok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta çekingen bir tavır takınacaksınız. Fedakarlıkların karşılık görmeyeceğini zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Zihinsel performansınızda bir artış olacak. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, birçok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. 25 Haziran’a kadar her türlü eğlenceli yolculuk ortamları sizi bekliyor. Düşüncelerimizi; zor bir rota olsa da, bir plan dahilinde yoğunlaştırarak, uygulama aşamasına geçebiliriz. Fakat başarının güzelliği yorgunluğunuzu unutturacaktır. Sizin için güzel günlerden bir dönem. Uzun süredir gerçekleştirmeyi tasarladığınız, kendi inisiyatifleriniz ön planda olacak. Düşlediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken doğru kararlar vereceksiniz.

Sağlık

Satürn kişisel evinizde geri gitmesine rağmen, sağlığınızda her hangi bir olumsuzluk görülmüyor. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa, Satürn’ün verdiği destekle, sağlığınıza kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*