Haziran Aylık Balık Burcu Yorumu

Aylık Balık Burcu Yorumu
20 Şubat – 20 Mart

balik-burcuİş

Satürn 8. evinizde geri hareketine devam ederken, düşüncelerinizin daha da yoğunlaşmasına neden olacaktır. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz. Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor, düzen içinde yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz. Öğrencilik döneminden öğretmeliğe terfi ederken, geçiş döneminin sancılarını hafifletmek için Jüpiter size gerekli kozmik desteği verecektir. Ay boyunca Mars 3. ve 4.evinizde bulunması nedeniyle; iş ve kariyer ile ilgili planlarınız gündeme gelecek. İş sorumluluğunuzu entelektüel birikiminizle rahatça yerine getirebileceksiniz. Eğitiminizle ilgili tasarılarınız yoğunlaşabilir. Eğer, staj döneminizi yaşıyorsanız, ilgilendiğiniz alanda yükselme şansı elde edebilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili bol seyahatleriniz olacak ve sürekli hareket halinde olacaksınız. 26 Haziran’dan sonra Merkür Aşk ve sosyal evinizde geri gitmeye başlayacak. Bu tarihten sonra kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Fakat bu size durum değerlendirmesini daha net yapmanızı sağlayacak, daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz.

Aşk

Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Maddi nedenlere dayalı aşklar da yaşayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz. Yine, ani evlilikler ani boşanmalarla sonuçlanacaktır. Aşırı inatçı ve hırslı bir sevgili yüzünden acılarınız ve kavgalarınız olabilir. 27 Haziran’da Jüpiter Aşk evinize destek vermeye başlayacak. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. İstediğiniz anlaşmaların altına imzalar atacaksınız. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Çünkü, bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek.

Sağlık

Satürn 8. Evinizde geri hareketini yapıyor. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir. Düşüncelerinizi bu konuda yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini üzerinize çekmek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*