Haziran Aylık Başak Burcu Yorumu

Aylık Başak Burcu Yorumu
22 Ağustos – 23 Eylül

basak-burcuİş

Güneş tam tepe evinizden meslek ve kariyer evinizi etkiliyor. . Cesaret isteyen yenilikler yapmak için kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Çünkü, ayın sonuna doğru gezegenler horoskopunuzda batıya kayarak, bireyselliğinizi ortaya koymanızı zorlaştıracak. Kişisel özgürlüğünüzü ön plana çıkıyor. Kendinize olan öz güveniniz çok iyi. Tarzınızı istediğiniz gibi ortaya koyabileceksiniz. Becerikli yapınızı vurgulayacaksınız. Cesur ve bağımsız davranışlarınız sayesinde, başarı size gelecek. Çevrenin onaylamasını beklemiyor ve her şeyi kendi istekleriniz doğrultusunda yaşıyorsunuz. Hedeflediğiniz konularda er geç isteklerinizi yerine getireceksiniz. Finans durumunuzu kararlı bir şeklide ele alıyor ve düzeltiyorsunuz. Hiç bu kadar şanslı olmamıştınız. 10. Evinizde bir çok olumlu gezegen toplanmış durumda. Onlardan pozitif etki alıyorsunuz. Finans gezegeninizin Venüs sizi olumlu bir şekilde desteklemeye birçok fırsat ayağınıza gelecek. Ayrıca satın alma duygunuz artıyor. Kişisel kazançlarınızın artmasına karizmanız da yardım ediyor. Yeni adımlar atabilecek ve girişimlerde bulunabileceksiniz. Hayal kurmayı bırakarak, girişimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Artık, şans sizden yana. Yeni maddi kaynaklar bulacak, daha kazançlı işlerin altına imza atacaksınız. 10. evinizden güçlü olması; hedeflerinize doğru adımlarınızın giderek daha etkili olacağını gösteriyor. Çok istediğiniz konularda uyumlu olmak zorunda değilsiniz. Çünkü, artan cesaretiniz size güçlü bir yaratıcılık yetisi verecek. 9.evinize Mars İlerlemeye devam ediyor. Çalışmalarınızda alışık olmadığınız şekilde hırslı olacak ve yakın çevrenizden ummadığınız yardımlar alacaksınız. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz artık. Çekişmeler yaşayacağınız zorlu günleriniz de eksik olmayacak. Ay boyunca finansal durumunuzda şikayet edeceğiniz bir durum olmayacak. Teknoloji konularında bilginiz, iletişimlerinizde size yarar sağlayacak.

Aşk

Mesleki konularda duygularınız yenileniyor. İçsel olarak yapmak istediğiniz ve size manevi dinginlik sağlayacak bazı konular, günlük işlerinizde aksaklıklar yaratabilir. Gezegenlerinizin çoğu horoskopunuzun doğusunda yer aldığı için, kişisel bağımsızlığınız ve özgürlük duygularınız çok baskın. Bu anlamda değişiklik istemlerinizi bastırmayın, özgür iradeniz ne yapmak istiyorsa, onu gerçekleştirin. “Sizin için doğru olanı, en iyi siz bilirsiniz. 26 Temmuzdan sonra yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Geçmiş olaylar yüzünden tartışabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz.. 4 Hazirandan sonra ilginç ve sizi heyecanlandıran yolculuklar gündeme geliyor. Doğayla baş başa kalacağınız gezi programları yapacak, bazılarınız bu gezilere farklı duygular katmak isteyecek ve partnerinizi de davet edeceksiniz. Venüs, yolculuklarla ilgili hoş sürprizleri de beraberinde getirecek. Bazıları, ideal sevgililerini bulacaklar. Eğitim ve öğretim kurumlarında ve yolculuklarda sizi olumlu etkileyecek arkadaşlıklar kuracaksınız.

Sağlık

Sağlık konusunda tutulumların sinirsel gerilimlere neden olacağını unutmamalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*