Haziran Aylık Boğa Burcu Yorumu

Aylık Boğa Burcu Yorumu
21 Nisan – 21 Mayıs

İş

boga-burcuHaziran Ay’ı içinde, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket ederken, çevre ile olan etkileşimleriniz de bireyselliğiniz ön plana çıkacak, arzularınız doğrultusunda karar vermek isteyeceksiniz. Dış görünüşünüz ve özel çabalarınız önem kazanacak. Olaylar karşısındaki duygusal tepkilerinizin derecesini iyi ayarlayarak, günlük yaşantınızdaki dengeleri bozmayacaksınız. Devam eden projelerinize hız verirken, kendi inisiyatifiniz doğrultusunda olaylara yön vermek isteyeceksiniz. Kariyer savaşları verdiğiniz konularda sert bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü gösterebileceğiniz konuları seçmenizde yarar var. Mesleki başarınızın size sağlayacağı avantajları da unutmamalı ve duygusal doyum sağlayacağınız işleri tercih etmelisiniz. Bu ay aniden kaçırdığınız eski iş fırsatlarını yeniden karşınıza çıkması karşısında şaşırabilirsiniz. Hak ettiğiniz fakat bir türlü gelemediğiniz bir iş konumuna seçilebilirsiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir. Satürn ve Plüton Geri hareketine devam ederken bu geri gitmelerden olumlu faydalanacaksınız. Bu iki gezegenin yoğun etkileri başlayacak ve çevre ile olan aktivitelerinizi, ilişkilerinizi güçlenecek. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Finans evinizi destekleyici özel kişilerle birlikte olacaksınız. Bir arada olduğunuz kişilerin, kazanç tablonuzu olumlu etkileyecek varlıklı çevreden olmasına dikkat edeceksiniz. Sizden yaşça büyük kişilerden beklediğiniz destekler gelecektir. Kişiliğinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İçsel dengelerinizi yeniden kurmak isteyebilirsiniz. Satürn bu konuda istediğiniz desteği verecektir. Yaratıcılığınızı arttırmak ve daha iyi performans sağlamak adına kendinizi izole edebilirsiniz. Yine bu dönemde saygılı dostluklardan yanasınız. Yaşlı akrabalarınızın ziyaret edeceksiniz. Venüs ve Jüpiter para evinizi desteklemeye devam ediyor. Yeni ay para evinizde doğuyor. Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz. Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Siz oldukça zeki ve sezgisel davranıyorsunuz. Empati yeteneğiniz doğru kullanacaksınız.

Aşk

26 Haziran’dan sonra İletişim ve aile evinde Merkür geri gitmeye başlayacak. Bozulan dostlukları düzeltmenin tam sırası. Bu arada çevrenizden de gereken desteği göreceksiniz. Ekonomik yaşamını sürdürmek için yaptığın çalışmalar, kendini yetiştirmek için gösterdiğin çabalar olumlu sonuç verecek ve çevre ilişkilerin seni mutlu edecek gelişmelere sahne olacak. Anlamsız ve kısa süreli istekleriniz için de size zarar verecek rekabet koşulları yaratmamak zorundasınız. Bu konuda kendinizi frenlemelisiniz. Beklediğiniz ve değiştiremediğiniz konumunuz sizi zorlasa da şekil değiştirecektir. Yeni bir iş ve yeni şartlara göre kendinizi hazırlamalısınız. Evinizde ufak tefek değişimlerle, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yaralanabilirsiniz. Eski sandığınızı karıştırarak, geçmiş eşyalarınızdan yararlanabilirsiniz. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırarak, beklentilerine karşı daha fazla ilgili olmalısınız. Erken yaşta yapılacak evlilikler için de uygun bir zaman değil. Merkür yüzünden; İlişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız.

Sağlık

Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir. Her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınız konusunda yoğun tempoların size zarar verebileceğini düşünmeli ve rutin bir programın size sağlayacağı olumlu enerji dengesini unutmamalısınız. Uzun yürüyüşler ve düzenli uyku sayesinde ay boyunca gerekli sağlık koşullarınızı sağlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*