Haziran Aylık İkizler Burcu Yorumu

Aylık İkizler Burcu Yorumu
22 Mayıs – 21 Haziran

ikizler-burcuİş

Ay boyunca yönetici gezgeniniz Merkür Venüs Jüpiter para evinizde ilerleyecek.26 Haziran’da Merkür madde evinizde geri hareketine başlayacak. Ay’ın büyük bir kısmı bereketli ve bolluk içinde geçicek. Para kazanma şansınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Çalışma evinizde Satürn geri hareketini yapıyor ve sizin için büyük bir önem oluşturuyor. Satürn’ün geri hareketi nedeniyle, mesleki konularda yavaşlamalar söz konusu. Yönetici pozisyonunda bir işiniz varsa, patronunuzla aranızda sürtüşmelere neden olabilirsiniz. Satürn’ün bu geri hareketinden önce girişimde bulunduğunuz bir iş veya patronunuzun masasında bekleyen sizinle ilgili bir konu hiç beklemediğiniz anda olumlu sonuçlanabilir. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır. Venüs ve Merkür para evinizi etkiliyor. Venüs; finans konularında daha aktif olmanızı sağlayacak. Kariyer evinizde ilerleyen Venüs’ten olumlu destek alacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Bu konuda, Ay’dan da alacağınız olumlu etkiler size destek verecek. İmkansız gibi görünen olayları başaracaksınız. Venüs, maddesel konularda size destek verirken, sizin için büyük bir önem taşıyan harcamalar gündeme gelecek. 24 Haziranda 8. Evinizde gerçekleşecek olan Dolunay borçlar konusunda istenmeyen sorunlar yaşatabilir. Ortaklıklarda karşı tarafın isteklerinden çok kendi isteklerinizi ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Çünkü, hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız. Plüton 8. Evinizde ger hareketini yapıyor. Yatırımlarınız sizin için çok önemli olacak. Borçlarınızla ilgili bir sorun varsa; halletmeye çalışın. Plüton geçmişinizi karıştırmaya devam ediyor. Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Eski bir miras ve ya unutulmuş bir borç aniden sizi sarsabilir. Bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Israrcı olduğunuz konularda, katı bir inatçılık içinde olmayıp, ikna edilmeye yönelik ılımlı tavırlarla olaylara yaklaşın. Yumuşama politikası emin olun işinize yarayacaktır.

Aşk

Ortaklık ve evlilik gezegeniniz Jüpiter, size şans vermeye devam ediyor. İş ve aşk aynı anda kapınız çalarken, uzun zamandır beklediğiniz fırsatların yağmuru altında sakın şımarmayın. Küçük ukalalıklar sonradan başınızı ağrıtabilir unutmayın. Size güç gösterisinde bulunacak ve sizden yaşça büyük kişilerin etkisi altında kalmaktan korkmayacaksınız. Aşk yaşamınızda duygusal karışıklıklara neden olacak olan Venüs; başlangıçlar-bitişler gibi uç noktalarda olaylar yaşamanıza neden olacak. Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler. Yeni ay 8 Haziran’da Kişisel evinizde doğuyor. Duygusal yenilenmeniz söz konusu. Gezip tozmayı seven biri olarak ilk gördüğünüz kişilerden hızlı bir şekilde etkilenebiliyorsunuz. Venüs ve Merkür Yengeç’te ilerlediği için, duygusal takıntıların etkisiyle canınız sıkılabilir. Kişisel özgürlüğünüzün azalmasıyla, kendinize güven duygunuzun eksikliği baş gösterebilir. Düşüncelerinizde biraz sertlik k ve detaycılık oluşacaktır. Karşınızdaki kişinin, sizin duygu değişimlerinden rahatsız olmasını istemiyorsanız, ani hareket etmenin enerjisine kendinizi kaptırmayın. 24 Haziran Dolunay Oğlak burcunda. Merkür ve Venüs’e zıt açı yapıyor. Dikkatli olun ve sert bir etkileşim içine girebilirsiniz.

Sağlık

Satürn; uzun süredir günlük yaşantınızı denetleyen 6. Evinizde geri gidiyor. Bu etki altında; geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız. Öğretici etkiler veren Satürn; size zorluklar sunuyor gibi görünse de, başarılı olmak için izlemeniz gereken stratejik yolları öğrenmenize neden olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Disiplin sizin için çok önemli olmalı ve ilkelerinizde baş sırayı teşkil etmeli. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Çevrenizden ciddi bir çalışma temposu bekliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*