Haziran Aylık Koç Burcu Yorumu

Aylık Koç Burcu Yorumu
21 Mart – 20 Nisan

koc-burcuİş

26 Haziran’dan sonra Merkür geri gitmeye başlayınca ailevi sorunlarınız ön plana çıkabilir. Mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, ailenize de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Bu konuda, spekülatif duyumlardan daha çok kendi sezgilerinize güvenin. Koruma içgüdünüzü fazla abartmadan hareket etmeniz konusunda evrenden mesaj gelebilir. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını alamamak sizi daha temkinli ve sabırlı yapacaktır. Akrep’te ilerleyen Satürn hala geri gidiyor ve kuralar konusunda sizi sıkı disiplin veriyor. İyi bir uygulayıcı olarak Satürn’le iyi geçinmeyi öğrendiniz artık. Aile içinde sorunları çözmek için her türlü donanıma sahipsiniz. Haziran ayı boyunca İletişim gezegeni Merkür; yuva ve aile evinizde Yengeç’te ilerleyecek. Aile içinde iletişim çok önemli olacak. Yine üçüncü evinizde toplanan Güneş, Venüs ve Jüpiter yoğun iletişim veriyor. Kısa yolculuklar ve kardeşler arasında yaşanan güçlü bağlar size iyi gelecek. Hiç bu kadar yakın çevrenizle bir arda olmamıştınız. Onların sorunları ve sizin verdiğiniz her iki taraf için iyi bir duygu pekişmesi olacak. . Eğitim ve öğretimle ilgili konularda, size güç görünen konularda atılım yapacak, eğitiminizi destekleyici konularda adımlar atacaksınız. Bazılarınız ailenizde okuyan yakınlarınızın eğitimine katkıda bulunacak çalışmalar içinde olacaksınız.. Küçük bilgilerin büyümesi ve öğretilerin artması da söz konusu. Küçük hobilerinizi geliştirmek için iyi bir dönem.

Aşk

Merkür aile ve yuva evinizde karmaşa da yaşatabilir. Yengeç’teki Merkür, sizi duygusal ve kırılgan yapıyor. Karamsar olmamaya çalışın. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek. Sizin aile içindeki iyi niyetli yaklaşımlarınız yanlış anlaşılmanıza neden de olabilir. 28 Hazirandan sonra Merkür aile ve yuva evinizde geri gitmeye başlayacak. Yuvada ihmal ettiğiniz konuları yeniden gündeme getirecektir. İçinde bulunduğunuz çevre koşulları ve kişiler konusunda detaylı ve hummalı bir çalışma prensibi edinecek, ikna kabiliyetinizin yararlarını göreceksiniz. Bu ay ilginç bir transit gerçekleşiyor. Bir yılı aşkın bir süreyi aşkın sizin aile ve yuva evinizde geçirecek. Düşlerinizdeki eve kavuşmanın tam sırası. Jüpiter bu konuda size garanti veriyor. Artık ev almak için gerekli şartları oluşturmak size kalıyor. Evrenden Jüpiter’in torpili size. Bu ayın ikinci yarısında güzel bir açı var. Plüton’un geri hareketi devam etmektedir. Bu etki altında; geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız. Öğretici etkiler veren Satürn; size zorluklar sunuyor gibi görünse de, başarılı olmak için izlemeniz gereken stratejik yolları öğrenmenize neden olacaktır. İsteklerinizde kalıcı başarılar peşindesiniz. Evren size yardıma hazır. Onun sunduğu mistik ip uçlarını bulmaya çalışın. Aşk gezegeniniz Venüs 28 ine kadar Yengeç’te ilerleyecek. Aile içinde söz kesme ve nişan söz konusu olabilir. Uzun süredir bir beraberliği olanlar ailelerinden önemli destekler alacaklar. Kalbi boş olanlar Haziran’ın 28 inden sonra sosyal ortamlarda boy gösterecekler..Eğlenceli ortamlar 28 hazirandan sonra sizinle. Ayın son üç gününde aşk yaşamınızda canlılıklar meydana gelecek. Bazılarınız ciddi beraberliklerin temellerini atacaklar.

Sağlık

Çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden birinin hastalığı ile ilgili yardımcı olabilirsiniz. Aile içinde olabilecek rahatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olacak. Çağırıldığınız yemekli toplantılarda hızlı yemek alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz. Midenize dikkat edin. Ay sonuna doğru oluşan yorgunluklarınız için dinlenmeye daha fazla zaman ayırın. Bu dönem son derece hassas olacaksınız. Olur olmaz şeylere ağlayabilir gereğinden fazla duygusallık gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki dramatik olaylardan çabuk etkileneceksiniz. Soğuk gıdalara karşı mideniz alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Ayrıca dolaşım sorunlarınıza dikkat edin. Bacaklardaki varisler konusuna dikkat edin. Uzun süredir vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızı bırakmanın tam zamanı. Aile içinde sizden yaşça büyüklerinize daha fazla yakınlık gösterin. Bu arada çocuklarınıza da gereken ilgiyi gösterin. Uzun süredir görmeyi arzuladığınız dostlarınızla bir araya gelip, ihmal ettiğiniz büyüklerinizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*