Haziran Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Aylık Oğlak Burcu Yorumu
23 Aralık – 20 Ocak

oglak-burcuİş

6. Çalışma ve sağlık evinizden olumlu etki almaya başlıyorsunuz. Jüpiter, Venüs, Güneş altıncı evinizde ilerliyor. Bu ay, Güneş’ten güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize ‘artı değerler’ getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. Düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda hızlı ve aktif bir tavır sergileyebilirsiniz. Maddi konularda belli bir seviyede kalmak, sizi bu konuda mutlu edecek kişilerle birlikte olmanızı gerektirecektir. Bunu sağlayacak önemli kişilere ulaşacaksınız. Zor olan hedeflere odaklanacaksınız. Güçlü bir potansiyel sergilerken, çevrenizle iddialaşacaksınız. Engel tanımayan agresif duygular sergileyebilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Venüs ve Merkür 7.evlilik ve ortaklık evinizde. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Zorunlu ilişkiler size göre değil. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Merkür, size yollardan beklediğiniz haberlerin ulaşmasını sağlayacak. Eğer mesleğiniz basın yayın, konuşma ve haberleşme ile ilgili konularla ilgili ise bu konuların birinden para kazanma şansınız artıyor. Finans evinizdeki Neptün, sezgilerinizi kazançlarınızı arttırma konusunda kullanmanıza neden olacak.

Aşk

27 Haziranda Jüpiter 7. Evinizde ilerleyecek. Yaklaşık bir yıl burada kalarak size bol fırsatlı iş imkanları ve evlilik şansı verecek. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Sezgileriniz size başarılarınız konusunda yardımcı olacaktır. İlişkinize yeni bir biçim vermek istiyorsanız, tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem. Bu tarihlerde hislerinize yönelmeli ve değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Aşkla işi karıştırmama konusunda dikkatli olmalısınız. Girdiğiniz topluluklarda düşünce birliği içinde olacağınız akıllı kişilerin etkisinde kalmak sizi olumsuz yapılandırabilir. Fikir alın ama kendinizden başka hiç kimseye güvenmeyin. Venüs; 6. evden (çalışma ve sağlık evi) günlük hayatınızda etkili olacak destekler verecektir. Birlikte iş yaptığınız kişilerle hareketli ve hoşlanacağınız çalışmalar gerçekleştireceksiniz. Güneş; özel ilişkileri gündeme getiriyor. İlişkilerinizde gücü seviyor ve maddi olanaklarınızı arttırıcı etkisi olacak kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Tüm ay boyunca kişisel egonuzu ilişkilerinize yansıtacaksınız. Güneş; size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Bu özelliğiniz bazılarınız için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz kendi doğrularınıza o kadar inanan bir kişisiniz ki, bazı çevre unsurlardan tepki alabilirsiniz. Hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz. 26 Hazirandan sonra; 7. Evinizde Merkür geri gidiyor. Güneş ve Venüs’te aynı evde Merkür’le etkileşim halinde. Beraberliğiniz ve duygusal ilişkileriniz tehlikede. Aşkla ilgili konuları ertelemenizde yarar var. Sosyal ilişkilerinizde çevrenizi yargılamadan karar vermeli ve düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz. Bu konuya uymayan bazı Yengeç Burçlarının dost ve ortaklıkları zarar görebilir, uzun süren ilişkilerde problemler çıkabilir. Telefonda arzulamadığınız konuşmalar yaparak iletişim kopuklukları ve olumsuz sonuçlara neden olacak bitişler yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık konusunda güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yaparak, bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz.26 Haziran’dan sonra Merkür geri gideceğinden midenize ve sindirim siteminize dikkat etmeli ve vücudunuzu yoran gıdalardan uzak durmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*