Haziran Aylık Terazi Burcu Yorumu

Aylık Terazi Burcu Yorumu
24 Eylül -23 Ekim

terazi-burcuİş

Hiç bu kadar iddialı olmamıştınız. Haziran ayına gümbür gümbür giriyorsunuz. Her şeyin zorunu seçeceksiniz. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. Sağduyu ve sorumluluk duygunuz artıyor. Para sizin için her zaman güç teşkil etti ve daha da önem kazanıyor. Biliyoruz, her şeyin en iyisine layıksınız. Başlattığınız savaşlardan galip çıkmayı hedeflerken, ipi hiç kimselere bırakmak istemiyorsunuz. Yaşamı bir tiyatro sahnesi gören bir Aslan için başarısızlık diye bir şey yoktur ve bu yıl en zor rolü üstlenmenizde, biraz da suç sizin. Çünkü baş rolü hiç kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Kozmik güçlerin sizden yana olduğunu bilmem hatırlatmamıza gerek var mı? Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir. Çok hızlı ve cesur davranarak bir çok işi ayni anda yapacak, birbirini tetikleyen konularda ardı sıra başarılar gelecektir. Fikirlerinizi insanlara kabul ettirecek, organizasyon yeteneğinizin çıtasını yüksek tutacaksınız. Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjiniz doğru kullanmalı, insanlara karşı baskıcı davranmamalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz.

Aşk

26 Haziran’dan sonra kariyer evinizde Merkür geri gidiyor. Güneş ve Venüs’ünde aynı evde olması durumunuz ilginç bir hale getiriyor. Sosyal çevrende garip karşılanabilirsin, hatta isyankarlıkla suçlanabilirsin. Fakat siz, ısrarla tavırlarına devam edecek ve kişiliğinden ödün vermeyeceksiniz. Çünkü, davranışlarınızın altında yatan felsefeyi kavramış bulunuyorsunuz. Belki de beklediğiniz gelişmeyi yakaladığını biliyor ve kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Sadece pozitif değişimler değil, negatif konuları da yaşayacaksınız. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Kişiliğinizin ve düşüncelerinizin genişlediğini hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Maddi konularda mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir, bazılarınız görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. 8 Haziran’da yolculuklar evinizde yeni ay doğuyor. Bulunduğunuz konumu destekleyici kurs gibi kısa eğitim çalışmalarında bulunacaksınız. Bu detaylar işinizle ilgili size katkılarda bulunacak. Bulunduğunuz ortamlarda ilgi çekeceksiniz. Eğitim ve öğretim sektöründen para kazanmaya başlayacaksın. Yurt dışı ile ilgilim konular gündeme gelecek. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.

Sağlık

Mars 9. Yolculuklar evinizde ilerliyor. Dalgınlıklar söz konusu. Yaşam aktivitelerinin çok yoğun bir biçimde geçmesi, çok fazla yorulmana neden olacak. Bu nedenle, her bir uğraşı, olması gerektiği kadar yoğunlukta olmalıdır. Aşırı gayretler içinde enerjini boş yere sarf etmemeye özen gösterin. Ne kadar çalışıyorsan, bir o kadar dinlenmelisin. Sağlık gezegenin Jüpiter sağlıkla ilgili konulara yol açacaktır. Bu anlamda; diyetlerle, mistik enerji kontrol yöntemleriyle (yoga v.s gibi) ilgili arayışlara girebilirsin. Uygulayacağın rejimlerden olumlu sonuçlar alacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*