Haziran Aylık Yay Burcu Yorumu

Aylık Yay Burcu Yorumu
24 Kasım – 22 Aralık

yay-burcuİş

Gezegenlerin çoğunluğu horoskop dairesinin doğu yarısında toplanmış bulunuyor. Arzularınızı gerçekleştirebilecek fırsatları yakalayacaksınız. Kendi inisiyatif ve düşüncelerinizin ön planda olduğu bir dönem. Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu arttırıyor. Bu yüzden, kişisel isteklerinizde doğru ve arzulu yaklaşımlar içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. 4 Hazirandan sonra Merkür ve Venüs birlikte hareket edecekler ve 8. Evinizden size olumlu açılarla yatırım konusunda size destek verecekler. 27 Haziran’da Jüpiter de aynı evdeki yolculuğuna başlıyor ve tam bir yıl boyunca size Yengeç burcundan bereket dağıtacak. Ailenizin mallarından veya gelirlerinden faydalanabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güzel bir performans sağlayacaksınız. Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Bu ay, batıda bulunan gezegen topluluğunun etkin olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli olacak. Çok fazla efor sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Gelirlerinizin artışı karşısında keyfiniz yerine gelecek. Yakın çevrenizle güven duygusu çerçevesi içinde yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. 4 Haziran-25 Haziran arasında kozmik güçlerin şans yaratma furyası devam ediyor. Şimdiye kadar sorun olan maddi konularınızla ilgili çözüm yolunda yoğunlaşacak ve istediğiniz sonucu elde edeceksiniz. 26 Hazirandan sonra Merkür 8. Yaşam değişim ve karşı finans evinizde geri gitmeye başlıyor.. Çevresel koşullarınızı zayıflatabilir ve beklediğiniz haberleri geciktirebilir. İletişim konusunda çıkan aksilikler canınızı sıkacaktır. Fakat şans sizi desteklemeye devam ederken; motivasyonunuzu koruyarak, pes etmeyeceksiniz. Merkür’ün bu ters hareketini de mantıklı davranarak kendi lehinize çevirebilirsiniz. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Bu arada yaşamınızda iz yapan mevcut işlerinizi ele alarak, düzeltici faaliyetler doğrultusunda çalışabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Sosyal ilişkilerinizdeki sorunları da bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz.

Aşk

Yeni ay evlilik ve ilişkiler evinizde doğuyor. Duygusal hayatınız yenileniyor. Güçlü sezgileriniz işinizle ilgili konularda belirgin etkiler verecek ve kariyerinizde iyi yerlere gelmeniz konusunda adımlar atacaksınız. Girişimci ruhunuzun uzun vadelere damgasını vuracağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. . Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Evlilik ve ortaklık evinizde ilerleyen Güneş, Jüpiter.,Venüs ve mars size müthiş bir kozmik aşk müjdesi veriyor. Evren hiç bu kadar aşktan ve sizden yana olmamıştı. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı mesleğe sahip olduğunuz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Partnerinizin düşünceleri sizin için önemli olacak, duygusal ilişkilerinizde cinsellik ön plana çıkacak. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacak, çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz.

Sağlık

26 Hazirana kadar sağlık sorunlarınız olamayabilir ama siz yine de dikkatli olmak zorundasınız. 26 Haziran’dan sonra Merkür geri gidecek ve sizi zorlayacaktır. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, ağır yükler kaldırmamaya özen gösterin, bileklere dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*