Haziran Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Aylık Yengeç Burcu Yorumu
22 Haziran – 23 Temmuz

yengec-burcuİş

Bu ay; üstünlük duyguları içinde tavırlar sergiliyorsunuz. Uzun etkili olmayan gezegenlerin çoğu ufuk çizginizin üstünde yer alıyor ve Satürn ve Plüton’un dışında ileri hareket ediyorlar. 27 Haziranda Jüpiter 1 yıllık yolculuğuna başlıyor. Bolluk ve bereket yıldızı sizinle birlikte. Uranüs ve Neptün Kariyer evinizi etkilemeye devam ediyor. Geciken terfilerinize kavuşurken, işyerinizde önemli bir konuma transfer olacak, şimdiye kadar gücünüzü gösteremediğiniz bir konuda başarı elde edeceksiniz. Toplumda ses getireceksiniz. İşyerinizle ilgili değişimlerden olumlu yansımalar alacaksınız. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sizi mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız. Belki de babadan kalan bir işyerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olursunuz. Politikaya atılmak isteyenler için, olumlu dönemlerdesiniz. Kişiliğimizle ilgili bilinçaltında yatan düşüncelerimiz berraklaşacak, yapacaklarımız konusunda güçlü adımlar atacağız. Bu ileri hareket, güçlü enerji etkisine neden olacağı için çok küçük etkiler karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz. 26 Haziran’da Geri giden Merkür yüzünden gizli düşüncelerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bazıları enerjilerini saklama ve yeni bir yapılanma sürecine girebilirler. İşleri ile ilgili planlar yapabilirler. Aldıkları kararları kendilerine saklayabilirler. Girdiğiniz topluluklarda yalnız kalma duygusuna kapılabilir ve çevreniz tarafından anlaşılamadığınızdan yakınabilirsiniz. Bu geçici duygular için kendinizi üzmemelisiniz. Belki böylesi daha iyi olacaktır. Çevrenizi daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Sizi üzen duygulardan akılcı bir mantıkla sıyrılabilirsiniz.

Aşk

Ay boyunca aşk evinizde Satürn geri gidiyor. Eski aşklarınızdan hala vazgeçememe durumları mevcut. Aşk gezegeniniz Mars 12 evinizde sizi gizemli yapmaya devam ediyor. Gizli buluşmalar ve saklı düşünceleriniz yüzünden aşk hayatınızda bir karışıklık mevcut. Duygularınızda abartılmış eğilimler içine girmenizi tetikleyebilir. Bu nedenle, bugün yapacağınız işleri her yönüyle uzun uzadıya tartarak uygulamaya koyun. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizde sorunlar başınızı ağrıtacaktır. Partnerinizle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. 4 Hazirandan sonra Venüs kişilik evinizde ilerlemeye başlayacak. Birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Orijinal fikirlere ve paylaşıma hala hazırsınız. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. “Venüs”; fiziksel özelliğinizi vurgulayan 1. eve (kişisellik evi) geçerek size çekicilik kazandıracak. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacak, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Kendi bireyselliğinize yönelik tutum içinde olmanıza rağmen; karşınızdaki kişileri de kırmamak konusunda hassas davranacaksınız. Kendi tasarruflarınız doğrultusunda çevrenize de yardımcı olacaksınız. Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak. Eğer, ilişkiniz sağlamsa zaten sizin bu konuda başarılı olacağınıza “hiçbir şüphe” yok. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Bu beraberlik daha sonra farklı boyutlarda şekil değiştirecektir. Koşullar yön değiştirecek ve ilişkinizi sürdürme arzunuz kalmayabilir. 26 Haziran’dan sonra Merkür geri gitmeye başlıyor.

Sağlık

Ay boyunca sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. ‘Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Genital organlar, üriner sisteminizle ilgili değişimler yaşamak istemiyorsanız, karın bölgenizi korumalı ve temizlik kurallarına uymalısınız. Jüpiter size olumlu şansını veriyor. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*