Hepsi bir arada bakım ürünleri

Hepsi bir arada

“Bir elin nesi, iki elin sesi var” sözünü boşuna söylememişler. Günümüzde hem vakit hem nakit avantajı sağlayan hepsi bir arada ürünler hayatımızı kolaylaştırıyor. Üstelik bu marifetli ürünler banyoda ve makyaj çantasında fazla yer de kaplamıyor.

Kiko Milano dudak ve yanak için renklendirici, yağ bazlı formülü sayesinde ürün kolayca uygulanıyor.

Sephora dudak kontürü ve ruj bir arada, kalem ile dudak kontürünü belirleyip, ruj ile dolgun bir görünüm yaratabiliyorsunuz.

Becca One Perfecting fırça, en az 10 farklı fırça ve aracın yerini alarak makyaj yapma süresini yarıya düşürüyor. Bazdan pudraya, likitlerden krem ve pudra ürünlere kadar her şeyde kullanılabiliyor.

urun

Mac Moons of Jüpiter komple yüz kiti, tek bir kutu içerisinde makyaj bazı, allık ve far bir arada bulunuyor.

Caudalie Vineactiv nemlendirici, hafif ve dengeli yapısıyla bu krem sağlıklı bir ışıltı sağlarken, gün boyunca cildinize koruyucu ve düzeltici etki sunuyor.

Dior Dreamskin minute maske, sadece bir dakikada gençliğine “geri dönen” bir cilt için hem peeling hem maske etkisi sunuyor.

Garnier BB krem göz rollon, beş etkiyi bir üründe buluşturup, koyu halkalara ve göz torbası oluşumuna karşı savaşıyor. Masaj yapan serin bilyesi ile yorgunluk belirtilerini azaltıyor.

Avon True Nutra Effects hepsi bir arada temizleyici, makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek üründe birleştiriyor.

Eyeko Sport Waterproof Maskara, spor yaparken maskara sürmenizi sağlayan bu maskara zengin içeriğiyle kirpiklerinizi hem şekillendiriyor hem de besliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*