Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk // Her defasında bambaşka bir boyutta olabilen öpücük stiliniz ne?

Her defasında bambaşka bir boyutta olabilen öpücük stiliniz ne?


Bazen romantik, bazen çılgın, kimi zaman tutkulu, çoğu zaman masum… Her defasında bambaşka bir boyutta olabilen öpücük, kişiliğe göre farklılık gösteriyor Peki sizinki hangisi?

opüsme

Öpüşme Stiliniz Ne?

öpüşme

puanlama

5 PUAN VE ALTI
BAŞTAN ÇIKARICI

Gerçek bir zevk düşkünüsünüz! istediğiniz şeyi, istediğiniz zaman elde etmeyi seviyorsunuz. İşte bu yüzden karşınızdakini baştan çıkarmak sizin için çok kolay. Sevgilinizle öpüşürken tıpkı bir şeker gibi onu erittiğinizi düşünüyorsunuz; haklısınız da! O an dünyadan kopuyor ve partnerinizi cinselliğe doğru sürüklüyorsunuz. Dilinizi kullanmakta ustasınız. Akrobatik hareketlerle sevgilinizin ağzındaki tüm noktalara dokunuyorsunuz.

6-10 PUAN ARASI
MACERACI

Sizin öpüşme isteğiniz galiba hiç bitmiyor! Dudaklarınızla birlikte vücut dilinizi de kullanıyorsunuz. Sokakta, mutfakta, arabada, mağazada öpüşmek sizin için ekstra adrenalin demek. Zaten siz de ilişkinizdeki heyecanı bu şekilde korumaya bayılıyorsunuz. Herkes boş zamanlarında kitap okurken, siz “Daha farklı nasıl öpüşürüm?” sorusunun yanıtını arıyorsunuz.

Bu tavırlarınızla sevgilinizi heyecanlandırmamanız mümkün değil!

11 PUAN VE ÜZERİ
ROMANTİK

Belki hızlı öpüşmüyorsunuz, ama duygularınızla hareket ettiğinizde ortaya ruhani bir olayın çıktığına emin olabilirsiniz. Karşınızdakini bu dünyadan alıp başka bir evrene götürüyorsunuz. Dudaklarınızın baskı derecesini iyi ayarlıyor, arada bir yaptığınız sürpriz hareketlerle onu şaşırtıyorsunuz. Anlayacağınız romantizm ve buram buram aşk kokan öpücükler sizden sorulur!FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

yukari