İdeal bedeni geri kazanmak demek, küçülmek demektir!

İdeal bedeni geri kazanmak demek, küçülmek demektir!

Bir büyüme hikâyesi vardı. Bu hikâyenin başlangıcında, iki hücre DNA’sının birleşmesi ile tek ve benzersiz yeni bir DNA ortaya çıkıyordu. Bu yeni DNA, kendisini oluşturan her iki DNA’nın da özelliklerini taşıyordu. Her hücre çoğaldığında bu DNA o yeni hücreye de naklediliyordu.

ideal bedenBu DNA’yı aslında bedenimizin fabrika ayarı olarak görebiliriz. En güzeli de bu fabrika ayarının hiç bozulmadan her oluşan hücreye iletilmesi ve daha güzeli de vücudumuzun bu fabrika ayarına kendiliğinden dönme isteğidir.

Düşünsenize, bir kaza geçiriyoruz ve kaza sonucu yüzümüz gözümüz şişmiş, tanınmayacak hale geliyoruz. Veya elimiz kesiliyor, yani vücut bütünlüğü bozuluyor ama zamanla vücut bütün bunları tamir edip bizi ilk halimize geri döndürüyor. Yani vücut her zaman olanak bulabilirse ve vücut yapımız güçlü ise fabrika ayarına dönüyor.

Medikal estetik uygulamalar olan botox ve dolgu uygulamalarının ardından da vücudun kendi fabrika ayarlarına döndüğünü görüyoruz. Vücut belli bir müddet sonra ne yapıp edip orijinal haline dönüyor. Uygulamayı yaptıran kişiler bu durumdan pek memnuniyet duymuyorlar tabii ama asıl önemli olan, vücudun bu tamir mekanizmasının olması ve birçok hatayı da düzeltebilmesi.

Vücudun fabrika ayarına dönmesinin en çarpıcı örneğini, geçmiş yıllarda lazer ile yapılan göz ameliyatlarında gördük. Lazer ışığı ile gözün ön tabakasından bir bölümü incelterek gözün görme kusurlarını düzelttiler. Ama birkaç yıl sonra vücut bu bölümleri tamamlayarak tekrar eski haline getirdi ve kusuru tekrarlamış oldu. Aslında bu, vücudun masumane bir şekilde kendi yapısını tekrar eski haline döndürmesinden başka bir şey değildi. Yani sizin operasyonla yaptığınız değişikliği kabul etmedi ve kendi orijinal yapısına geri döndü. Vücut işte bu DNA yapısındaki yazılım sayesinde neyi, nasıl orijinal haline döndüreceğini çok iyi biliyor.

ÇOK ŞİŞMANLAMIŞ VE VÜCUDU DEFORME OLMUŞ KİŞİLERİN DE BEDENLERİ FABRİKA AYARINA DÖNDÜRÜLEBİLİR.

Kendi bedeninizin de fabrika ayarlarına geri dönebileceğini bilirseniz, bedeninizi geri döndürmek için çaba sarf etmez misiniz? Zaten bu kitabın yazılış amacı da bunu başarabilecek olmanızdır. Biz bu kitapta size sadece yol göstereceğiz. Nasıl eliniz sıcak bir şey ile yandığında oluşan deformas-yonun zaman içinde iyileştiğini görüyorsunuz, aynı şekilde, bedeninizin deformasyonu da iyileştirilebilir.

Nasıl vücudumuz kendi orijinal yapısını koruyamayarak genişleyip içini doldurduysa ve biz buna kilo alma veya şişmanlama dediysek, vücudun kendi yapısını düzeltebilmesi için ona gerekli desteği verirsek de tekrar DNA zincirinde yazılı fabrika ayarına, yani ideal bedenine dönecektir.

Evde besleyerek şişmanlattığımız bir kedi bizden kaçarak fit bir şekilde geri dönebiliyorsa, bunun aynısını bizim bedenimizin yapması da mümkündür.

Yaradan’ın bize bağışladığı en büyük ödül, vücudumuzun her hücresinin içinde sakladığı DNA zincirinde bulunan orijinal haline dönüş yazılımıdır. Biz buna fabrika ayarı dedik. Vücudumuz şişmanlarken o dönemki koşullar dahilinde bedenimizde bazı dengelemeler yapmış olabilir ama onun orijinale dönme isteği halen her hücremizde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*