İkizler Burcu Yorumları Ocak 2013

ikizler burcuİş
20 Ocak’ta Venüs 8. evinizde ilerlemeye başlayacak, ciddi bir işe başlamak için uygun bir zaman. Önce yadırgayacağınız ama daha sonra benimseyeceğiniz bir iş teklifi gündem gelecek. Merkür ve Güneş’in, ayni tarihlerde 9. evde seyretmesi ve Merkür’ün Kova burcunda ilerlemesi, olumlu bir gelecek sinyali veriyor. Bu iş için, belirli bir eğitim seminerinden geçmeniz gerekebilir. Teknolojik bilgileriniz size yurt dışı kapılarını açacaktır. Hedeflerinize uygun fırsatları kişisel evinizdeki Jüpiter’den alacağınız destekle birleştirebileceksiniz. Sevgili İkizler, yeni konulara da ilgi gösterirseniz yaşamınız boyunca ufkunuzu açacak bir iş potansiyelinizin içinde olacaksınız. Fakat her zaman ki eğlenceli yönlerinizle kendinizi bilgi yoğunlaşmasından ala koyabilir, hayatınızın önemli iş fırsatlarını kaçırabilirsiniz. Sizi, daha ciddi olmaya davet etmekte yarar var..

Aşk
10 Ocak’a kadar Venüs zıt burcunuzdan size mutluluk veriyor. Karşılıklı ilişkilerinizde flörtçü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Burcunuzda ilerleyen Jüpiter kişisel enerjinizi arttırıyor. Zıt burcunuzda Venüs her türlü aşk fırsatını önünüze sunuyor. Önemli ve sizi mutlu edecek kişilerle tanışıyorsunuz. Siz zaten ilişkiler konusunda mükemmelsiniz. Hangi ortamda olursanız olun inanılmaz bir aşk enerjisini üzerinize çekiyorsunuz. Çevrenizi düşüncelerinizle aydınlatacaksınız.

Sağlık
Sağlık evinizde Satürn; kronik rahatsızlıklar konusunda sizi uyarıyor. Satürn sizi sağlık testinden geçirmeye devam ediyor. Kendinizi disipline almalısınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızda sürekli kontrol ve disiplini elden bırakmayın. Kendinizi zorlama pahasına da olsa, bu konuda dengeli davranın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*