İlkbahar Yaz 2013 Trendleri

İster grafik desenleri ya da fırfırları tercih edin, isterseniz de içinizdeki dişiyi ortaya çıkarın… 2013 İlkbahar-Yaz sezonu cesareti yeniden tanımlıyor. İşte heyecanı körükleyen trend’ler…

2013 trend60’LAR

Sanatçı Daniel Buren ’in grafik tarzından ilham alan Louis Vuitton, çizgili ve kareli tasarımlan kısa topuklularla tamamlıyor. Cesaretiniz var mı?

Tasarımcılar yeni sezona farklı bir boyut kattılar. Zekânıza güveniyor musunuz?

O halde çizgileri ya da kare desenleri matematiksel kullanın. Kendinize güvenmiyor musunuz? () halde ilk etapta büyük çizgilere sahip bir yaz elbisesi seçin

SÜPER GRAFİK

İllüzyon yaratan desenler, patchvvork ile el ele vererek 1960’ları yansıtan parlak tasarımlara dönüşüyor. Fendi, Michael Kors ve Lacostc defilelerine bakarken 3D gözlüğünüzü yanınıza almayı unutmayın!

Yılın minimal tasarımları özellikle bu iki büyük Fransız modaevine konuk oluyor. RafSimons Dior için parlak ve modern bir yorumu tercih ederken arşivleri karıştıran I ledi, maksi etekleri ve büyük boy şapkalarıyla 1970’li yılları yâd ediyor.

YALIN ÇİZGİLER

Geçtiğimiz sezonun barok çılgınlığını ü zerinize! e n a t m aya hazır mısınız? Mimari kesimlerin yanı sıra hologramın etkisine kapılan altın ve gümüş tasarımlar Celine, Alexander YVang ve Salvatore Ferragaıno defilelerinde yalın bir içerik sunuyordu.

Miucca Prada ’nın hayalindeki geyşanın erkeklere hizmet etmek gibi bir niyeti yok.

Prada kadını, feminist durusuyla podyumda salınırken soluğumuzu tuttuk. Emilio Pucci ve Etro da Japon kültürünü taşıyan desenlerle takdirimizi kazandı.

FARKLI TONLAR

İlkbaharda modern zamanlar, turuncu ile sarının yanı sıra mercan ve okyanus mavisiyle de yenileniyor. Başka bir alternatif mi istiyorsunuz? Pembe, lita ya da kavun rem/ini deneyebilirsiniz.

GEZİ REHBERİ

Dolce&Gabanna kadını Sicilya’daki bir bitpazarından desenli fular satın alırken, Mary Katrantzoıı eski pul ve para desenlerini koleksiyonuna taşıyor. Isabcl Maraııt ise tropik desenIi tasarımlarıyla Honolulu’da tatile I çıkmaya hazırlanıyor.

TERLİK RAHATLIĞI

Eğer Phoebe Philo terliklerle mavi kürkü bir araya getirip Celine defilesinde tanıtı yorsa, ön ii m ü zd eki sezon ayaklarınızın rahat edeceğinden emin olabilirsiniz!

t2

İlkbahar Yaz 2013 Trendleri” için bir yorum

  • 28 Ekim 2016 tarihinde, saat 14:04
    Permalink

    The pucharses I make are entirely based on these articles.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*