Buradasınız : Ana Sayfa // Cilt Bakımı // İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Kolay Yolu

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Kolay Yolu


hamam-otuHürrem Hamam Otu Yağı İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Kolay Yolu. Bayanlar, siz de bugüne kadar istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için birçok yönteme, tonlarca para verdiniz ama hiçbirinden istediğiniz sonucu alamadınız mı? Bacaklarınızın ve koltuk altlarınızın pürüssüz ve doğal görünümlü olmasını mı istiyorsunuz? Her ay ağda veya epilasyona çok fazla vakit harcıyor hem de çok zahmetli bir süreç olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Size bir önerimiz var. Osmanlı kadınlarının kullandığı tüy dökücü yöntemi denemenizi tavsiye ediyoruz. Piyasadaki adı Hürrem hamam otu yağı olarak geçen bu yöntem istenmeyen tüylerden kurtulmanız için birebir.

Kozmetikçilerde bulabileceğiniz birçok tüy dökücü üründen farkı, öncelikle tamamen bitkisel kökenli doğal bir ürün olmasıdır. Uyguladığınız bölgeye anlık değil ömürlük çözümler sunar. Yani her ay kendinizle uğraşmak zorunda kalmazsınız. İstenmeyen tüylerin olduğu bölgeye 6 veya 7 kez uyguladıktan sonra, Hürrem hamam otu yağı söz konusu bölgede bir daha kıl çıkmamasını sağlamaktadır.

Aynı şekilde erkekler de bu yağı ense, sırt ve omuz kılları için rahatlıkla kullanabilirler. Günümüzde ileri teknoloji teknikleri ile yapılan lazer epilasyona kıyasla çok daha ucuz, doğal ve ağrısız bir yöntemdir.FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler:

Yorum Yapın

yukari