Koç Burcu Yorumları Ocak 2013

koc burcuİş
Bu ay küçük yollardan alacağınız haberler sizi mutlu ederken, küçük aksilikler sizi yıldırmasın. Sözcükleriniz yanlış anlaşılabilir. Hızlı hareket etmeniz gereken konularda yavaşlayan durumlar sizi üzebilir. Çevrenizdeki şakası ve komik insanlara kuracağınız bağlar sizi neşelendirecektir. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Özellikle kardeşleriniz size birçok konuda yardımcı olacaklar veya sizin yardımlarınız onlar tarafından kabul görecektir. 11 Ocak’ta yeni ay kariyer evinizde doğuyor. Müthiş bir kariyer çekimi oluşturacağınız auranız sizi yukarılara taşıyacak. Horoskopunuzun üst kısmında yoğun bir şekilde yer alan gezegenler nedeniyle Ocak ayı içinde kendi inisiyatifleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.

Aşk
Aşk gezegeniniz Mars kariyer evinizde size destek verirken, aşk evinizde Satürn size bazı kısıtlamalar getiriyor. 9 Ocak’tan sonra, duygusal yaşantınız çevresel koşullara bağlı ilerleyecek. Birçoğunuz arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Tepe evinizde ilerleyen Mars sayesinde Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Bu beraberlik daha sonra farklı boyutlarda şekil değiştirecektir. Koşullar yön değiştirecek ve ilişkinizi sürdürme arzunuz kalmayabilir. Ay sonuna kadar, duygularınızı hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Aşk ilişkinizde sır olmayı tercih edebilirsiniz. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişilere dikkat etmelisiniz. Yasak aşk duyguları, sonradan başınızı ağrıtabilir.

Sağlık
Sağlık gezegeniniz Venüs 19 Ocak’a kadar 9. evinizde yer almakta ve daha sonra 10. evinize geçmektedir. Bu ay, kemiklerle ilgili olarak kalsiyuma ihtiyaç duyabilirsiniz. Dişler ve iskelet sisteminiz önem kazanıyor. Duygusal sorunlarınızın, sinir sisteminizi etkilemesine izin vermeyin. Ani ve sert hareketlerden sakınmalı ve eklemlerinizi zorlamamalısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*