Kova Burcu Yorumları Ocak 2013

kova burcuİş
Mars kişisel evinizde.. Çabuk kızıyor ve parlıyorsunuz.. Çabuk ve pratik bir algılama şekliniz var. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve bir çok dostluk kuracaksınız. Arkadaş çevrenizi gözden geçirmenizde fayda var. Yanlış yapılacak organizasyonlar size kayıplar getirebilir. Bu ortamlarda yoğunlaşan atak duygularınızı frenlemelisiniz.Mars ve Neptün birlikte çalışmaya başlayacaklar..Hayalleriniz yaşam geçirmek için hızlı hareket edeceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bu dönem Mars’ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için bir çok vasıflara sahipsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanmalısınız.

Aşk
Düşüncelerinizi yenilemek için yeni aydan destek alıyorsunuz. Kişisel karizmanızı ilişkilerinize yansıtırken, çevrenizle bir bütünlük oluşturacaksınız. Ay’ın ilk 10 günü kendinizi yalnız ve bireysel hissedebilirsiniz. Fakat tek başınıza hareket etmenin zevkini yaşayacaksınız. Ay boyunca Mars sizi cazip yaparken şiddete eğilimli bir hal içinde bırakacaktır. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Mars Güneş’le uyumlu bir şekilde hareket edecektir. Aktif ve hızlı düşünüyorsunuz. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz.

Sağlık
27 Ocak’ta dolunay zıt burcunuzda ..İnatçı tavırlar sergileseniz bile, içsel duygularınızın yoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Düşüncelerinizde ısrar etmek yerine yenilikler karşısında uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Bugün iş olanaklarınızı ailenizin istekleri dahilinde değerlendirmek isteyeceksiniz. Güven olgusunun önemli olduğu bir gün. Özellikle annenizin yoğun ilgisini rahatlıkla görebileceksiniz. Kişisel evinizde Güneş, Mars, Merkür ve Neptün size yoğun ve karmaşık bir enerji vermektedir. Disiplinli hareket etmek zorundasınız. Mantıklı olmak ve aşırı duygusallıktan uzaklaşmalısınız..Zıt gezegen enerjisi altında kalmak sizi yoracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*