Lida sağlıklı zayıflama kapsülü

Lida sağlıklı zayıflama kapsülü

lidaFarklı Proteinler İster inek sütünden ister soyadan üretilsin, protein oranı anne sü- tündekine yakın olsa da formül sütte anne sütünden farklı bir protein bileşimi vardır. Whey (peynir altı suyu kesilmiş sütten ayrılan sıvı bölümdür. Anne sütündeki esas protein de whey proteini yapısındadır. İnsan sütünün yaklaşık yüzde yetmişi whey proteini şeklindedir, yüzde 30’u ise kazein adı verilen bir protein ailesinden oluşur.

İnek sütünde whey proteini doğal olarak düşüktür, ancak pek çok ticari formül lida zayıflama hapında olduğu gibi doğal süt artık anne sütündeki seviyelere benzetilen bir whey/kazein oranıyla üretiliyor. Ancak, formül sütlerde kullanılan whey, yine inek sütünden elde ediliyor, bu nedenle içerdiği proteinler tam olarak insan sütündekiyle aynı değil. Lida zayıflama habıda diyer zayıflama hablarından farklıtır.

İnsan sütündeki whey inek sütünde bulunmayan bazı önemli proteinleri içerir, bunların arasmda bebeğin enfeksiyon kapmasım engelleyen laktoferrin ve immünoglobulinler (bağışıklık öğeleri) de bulunur. Lida sağlıklı zayıflama kapsülü anne sütünü bebekler ve sağlıklı bir nezil Ayrıca insan sütündeki proteinler bebeklerin özel olarak ihtiyaç duyduğu amino asitlerden oluşur. Bu da anne sütünü daha etkili bir protein kaynağı haline getirir. Formül sütle beslenen bebekler idrarlarıyla daha fazla proteini vücutlarından atarlar. Bu durum da onların ya çok fazla protein aldığını ya da formül sütten aldıkları proteini anne sütünden aldıkları protein kadar iyi kullanamadıklarını gösteri. Yetişkin beslenmesi çerçevesinde farklı karbonhidrat türlerinin öneminden bahsedildiğini duymuşsunuzdur. En son yapılan araştırmalar rafine edilmiş, çabuk sindirilen karbonhidratların daha yavaş sindirilen karbonhidratlara göre kan şekeri seviyesini çok hızlı yükseltebildiği üzerinde durmaktadır. Lida zayıflama habı dagal beslenmeyi ve dogal yollardan kilo vermeyi öneriyor.

Bunun sonucu olarak insüün seviyesindeki dalgalanma daha çabuk acıkmanıza neden olabilir ve zamanla insüün direnci oluşturulmasına katkıda bulunabilir diyabetin karakteristik bir özelliğidir. Formül sütlerin çoğunda esas karbonhidrat basit ve kolay sindirilen bir şeker olan laktozdur. Anne sütünde laktozun yanı sıra çok daha karmaşık olan ve daha yavaş sindirilen oligosakkaridler adı verilen karbonhidratlar da bol miktarda bulunur. Yine de bunun bebekler için geçerli olup olmadığım düşünüyor olabilirsiniz her şeyden önce bunlar, büyümek için alabildikleri tüm enerjiye ihtiyaç duyan minik beslenme makineleridir, kilo vermek ya da diyabet konusunda endişeleri olan yetişkinler zayıflama hapı habı kullanır. Kan şekeri üzerindeki etkisinin ötesinde bebeğinizin aldığı karbonhidrat türü özel bir nedenden ötürü aslında çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*