L’Oreal Paris Yeni Güzellik Ürünleri

Yenilikleri keşfedin

lorealL’Oreal Paris ailesinin en yeni ürünleri güzelliğinizin vazgeçilmezleri olmaya aday Kelebek fırçasıyla fark yaratan maskara, ışıltı yayan nefis renklerde bir ruj serisi ve pürüzsüz bir ten için yaratılmış yepyeni bir fondöten, aydınlatıcı, makyaj bazı üçlüsü… Bu yeni oyuncularla güzelliğinize güçlü bir dokunuş yapmanın tam zamanı!

CİLDİNİZDE MAKSİMUM AYDINLIK

L’Oreal Paris laboratuvarlarında ışıktan ilham alınarak hazırlanan formülüyle Lumi Magique, makyaj dünyasını sihirli güzellikle tanıştırıyor. Yüzde 40 saf su içeren hafif formülüyle maske etkisinden uzak mükemmel bir kapatıcılık sağlarken, aynı zamanda cildin doğal ışığının yansımasını sağlıyor. Cilde aydınlık kazandırması özelliğiyle ön plana çıkan Lumi Magique, saf bir ışık aydınlığını cilde kazandırırken hafif dokusu ve sekiz saat nemlendirme özelliğiyle harika bir makyaj deneyimi yaratıyor, Lumi Magique fondöten, makyajda sihirli güzelliği vadederken yalnız değil. Yanında makyaj bazı ve aydınlatıcısı ile birlikte cildinizi gölgelerden arındırıyor. Lumi Magique Pure Light baz, cilde doğal bir ışıltı kazandırırken aynı zamanda makyaja hazırlıyor ve 12 saat kalıcı bir makyaj deneyimi sağlıyor. Lumi Magique Touch of Light aydınlatıcı ise yüzünüzde ön plana çıkartmak istediğiniz noktaları aydınlatıyor.

DUDAKLARINIZDA ALTIN IŞILTISI

L’Oreal Paris’in Color Riche serisi, dudaklarınızın her zamankinden daha çekici görünmesini sağlıyor.

Günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz, altı farklı rengiyle ön plana çıkan Color Rich serisi, ışıltısıyla göz dolduruyor. Pırıltılı teknolojisinin dudaklarınızdaki göz kamaştırıcı etkisiyle bir an önce tanışmalısınız.

YENİ NESİL TAKMA KİRPİK ETKİSİ

Tüm kadınların arzusu büyülü bakışlar, artık kelebek etkisiyle şekilleniyor. L’Oreal Paris VVİngs maskara, dolgunlaştırıcı koza yapısındaki dokusu ile kirpiklerinizi tek tek çevreliyor, göz alıcı dolgunlukla kanatlanan bir görünüm sağlıyor. Asimetrik olarak tasarlanan fırçasıyla fark yaratan ürün, ergonomik tasarımı sayesinde, gözün dış tarafında kalan kirpikleri iki kat daha fazla uzatıyor. Esnek fırça ucu, kirpik sınırındaki tüm kirpiklerle buluşarak, topaklanma yapmadan hacim kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*