Makyajın Uzun Süre Dayanması İçin

Son dönemin akıllı ürünlerinden makyaj allı bazları cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getirerek makyajınızın uzun süre dayanmasını sağlıyor.

makyaj1. GÖZENEKLERİ KÜÇÜLTÜN!

Benefit Porefessional’in hedefi gözenekleri küçültmek, pürüzsüz bir cilt oluşturmak ve cildinizi makyaja hazırlamak. Ürünü, makyajın üzerine, altına ya da direkt cilde makyajsız olarak uygulayabilirsiniz. Hafif yapıda, yağ ve paraben içermeyen kadifemsi bir yapıya sahip olan Porefessional, içeriğindeki turunçgil özleri ve E vitaminleri sayesinde cildi serbest radikallere karşı koruyor.

Benefit Porefessional gözenek sıkılaştıncı, 199 tl

2. AYDINLATMA DESTEĞİ

Skin Perfect Primer SPF30, yaşlanma etkilerine karşı savaşma ve yaşlanma izlerini hafifletmeye yardımcı olmasının yanı sıra cildi aydınlatıyor, nemlendiriyor ve makyajın görünümünü pürüzsüzleştirip, daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Ürün, makyaj için kusursuz cilt görünümü ortaya çıkarırken, UV ışınlarından koruyor, peptitler ve aktif içerikleri ile cilt bakımının önemli bir parçası olmayı hedefliyor.

Dermaiogica Skinperfect Primer SPF30 makyaj bazı, 198 tl

3. HEDEF: KALICI GÖZ MAKYAJI

Deborah Milano 24 Ore Perfect Eye Primer göz kapakları üzerinde görünmez bir film tabakası oluşturarak göz çevresinin daha aydınlık ve doğal görünmesini sağlıyor. Bu sayede göz farı çok daha canlı, belirgin ve kalıcı hale geliyor. Göz makyajından önce göz kapaklarınıza uygulayarak gözlerinizi makyaja hazırlayabilirsiniz.

Deborah Milano 24 Ore Perfect Eye Primer makyaj bazı, 121.50 tl

İNCE ÇİZGİLERE VEDA

Flormar Primer makyaj altı bazı, yumuşak dokusu ile ciltte pudramsı ve mat bir etki yaratıyor. Makyaj öncesi uygulandığında içeriğindeki pudra tozları ile ciltte bulunan ince çizgileri doldurarak pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlarken aynı zamanda akasya ve yeşil çay özleri sayesinde cildin elastikiyetini destekliyor. Flormar Primer makyaj bazı, 119.90 tl

5. CİLT IŞILTINIZI ARTTIRIN

Murad Skin Perfecting Primer Dewy Finish makyaj öncesi sabitleyici baz, cildinizi zararlı kimyasallardan koruyarak makyajınızın kalıcılığını arttırmaya yardımcı oluyor. Ürün, tüm cilt tonlarıyla uyumlu teknolojisi ve renkli formülü ile cilde ışıltılı bir görünüm ve pürüzsüzlük kazandırmayı hedefliyor. Yağsız formülündeki Pore Factor 5 ile belirgin gözeneklerin görünümünü azaltmayı, mineraller ile cildin ışıltısını artırmayı da destekliyor.

Murad Skin Perfecting Primer Dewy Finish makyaj öncesi sabitleyici baz, 130 tl

6. PÜRÜZSÜZ CİLDE HAZIRLIK

Bodyography Veil Foundation Primer’ı fondötenden önce uyguladığınızda cildinizde ipeksi bir his yaratıyor. Amacı, ciltteki hataları gidermek, kolajen miktarını desteklemek ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmak. Uygulamadan birkaç dakika sonra içeriğindeki Vitamin A, E, yeşil çay ve üzüm tohumu ekstresi sayesinde cildinizdeki yumuşaklığı hisedebilirsiniz. Veil Foundation Primer ayrıca yaşlanma karşıtı bakım ve güneş koruyucu özelliğiyle de cilt bakımınızı destekliyor.

Bodyography Veil Foundation Primer makyaj bazı, 169 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*