Malta ve İsviçre Turlarını kesinlikle tercih etmelisiniz!

Malta, Orta Akdeniz’de yer alan adalar ülkesidir. Malta turu için seçiminizi hemen yapmanızı tavsiye ederiz. Hem dinlenmek hem eğlenmek hem de sevdikleriniz ile yeni bir kültür tanımak için en keyifli zamanları geçirebilirsiniz.

3 büyük ve 2 küçük adadan oluşan Malta’da en keyifli tur fırsatları, yaz akşamlarının güzelliğini yaşayabilirsiniz. Ayrıca alışveriş için kusursuz bir yerde olduğunuzu bilmelisiniz. Örme, dokuma, tığ işi, yün ve pamuktan dokuma kilim de satın alabileceğiniz hediyeler arasındadır.

Malta gece hayatı tabi ki tahmin ettiğiniz gibi çok hareketlidir. Gece hayatı için istediğiniz en güzel zamanları geçirebileceğiniz gibi eğlencenin de kendi tarzınıza uygun olanını yakalayabilirsiniz. Orta Çağ şehirlerinden olan başkent Mdina, Malta’nın en çok ziyaret edilen yerlerindendir. Malta Turları için Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları ise en çok tercih edilen zamanlardır. Comino, Mnajdra Tapınağı, Fort Rinella müzesi, Saflieni Tapınağı, Manoel Tiyatrosu, Malta Tapınağı, Ulusal Savaş Müzesi, Tarxien Tapınağı, Ulusal Arkeoloji Müzesi, Blue Grotto Mağarası, Valetta Waterfront Şapeli görmeniz gereken gezilecek yerlerdendir.Arap, İtalyan, İspanyol ve İngiliz mutfaklarından lezzetleri yakalayabilirsiniz. Karnabahar çiçeği, ıspanak, hindiba, bezelye gibi sebzelerle hazırlanan lezzetlerinde tadına bakmayı unutmamalısınız.

Malta

İsviçre Turlarını da değerlendirmelisiniz!

İsviçre yaz ya da kış sezonu için yılın en çok tercih edilen ülkelerindendir. Avusturya, Almanya, İtalya, Lihtenştayn ve Fransa’nın komşusu olan İsviçre’de tur tarihlerinizi ne zaman planlayacağınızı hava durumuna göre belirlemelisiniz.

İsviçre uçak bileti, İsviçre otelleri ve İsviçre turları hakkında merak ettiğiniz her detayı dilediğiniz gibi planlamak için seçimlerinizi ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi olacaktır. Genellikle ılıman iklimli geçen yaz ve bahar sezonlarının dışında kış için kayak turizminde ön sırada gelmektedir. Hava sıcaklığı Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan’da 10 derece, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ise 10 ile 20 derece arasında olmaktadır. İsviçre önemli şehirleri Zürih, Cenevre, Basel, Lozan, Biel ve Bern ile en çok ziyaret edilen noktaların başında gelmektedir.

İsviçre’de tadına bakmanız gereken en güzel şey tabi ki balıktır. Balığın her türlüsünü yiyebileceğiniz ve soğuk sularının güzelliğinde yetişmiş olan balıkları kesinlikle tatmalısınız. Özellikle festival zamanlarında kurulan festival alanlarında yapılan özel lezzetlerin tadına bakmalısınız. Cenevre Gölü, İsviçre Como Gölü, İsviçre Alpleri, Matterhorn Dağı, PilatusDağıi Zürih Gölü, Jungfrau Dağı, Chillon Şatosu, Kapell Köprüsü, Ren Şelalesi, Titlis Dağı, Eiger Dağı görmeniz gereken yerler arasında gelmektedir.

İsviçre tur seçenekleri ile sizi bekleyen en uygun fiyatlı turlar arasından hemen seçiminizi yapabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Malta turları ise hayal ettiğiniz gibi en güzel yaz akşamlarını yaşayabileceğiniz güzelliktedir. Yaz ya da kış isterseniz bahar ayları, seçimlerinizi bekleyen en güzel ülkelerle doludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*