Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumları 2013

Yay
24 Kasım – 22 Aralık

İş

yay-burcuGüneş 6. Çalışma ve sağlık evinizde ilerliyor. 8 Mayıs’a kadar Merkür, Venüs Ve güneş birlikte hareket edecekler..Yaşama bakış açınız sağlam ve güçlü bir şekilde gelişiyor.. Kadronuzu yenilerken, yeni iş prensipleri geliştireceksiniz. Rakipleriniz sizi zorlayacak ve tartışma ortamları yaratacaklardır. Oto kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Daha çok çalışıp, daha çok kazanacaksınız. Sosyal ilişkiler desteğiyle güçlenen bir kariyer peşindesiniz. Fakat gerilimli açı yüzünden istekleriniz sizin için imkânsız hale gelebilir. Yanlış anlaşıldığınız konumlar gündeme gelebilir. Arkadaşlarınıza güveniyor ve güçlü dostlarla bir arada olmak istiyorsunuz. Finans konuları sizin için önemli olacak. Yaşamınıza girecek kişilerin akıllı ve entelektüel düzeyde olmasına dikkat ediyorsunuz. Yakın kan bağı olduğunuz kişilerle ortak çalışmalar yapmak isteseniz de; bu ay, düşünceleriniz askıda kalabilir. 10 Mayısta çalışma ve sağlık evinizde güneş tutulması yaşayacaksınız..Birlikte çalıştığınız kişilerin iç yüzünü görebilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız. Sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklarınız konusunda şanslı olacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraber olacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Kendi yaşam biçiminizi kurmak adına başlatacağınız çalışmaların getirdiği değişimlere hazır olun.

Aşk

Bu aşk hayatınız çok karışık fakat tam istediğiniz şartlarda gelişiyor. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişileri gereğinden fazla abartmamalısınız. Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz. Aşk ve evlilik gezegeniniz Mars ve Merkür sizi uçurmaya hazırlanıyor. Her konuda kendinize güveneceksiniz. Bu dönemde çevrenize çok çabuk kızabilirsiniz fakat kin tutmayacak ve çevrenizi çabuk affedeceksiniz. Liderlik yeteneklerinizi ilişkilerinize yansıtacaksınız. Psikolojik analiz ve sezgisel yeteneklerin artmasıyla başarılı kompozisyonlar ortaya çıkacak. Güneş’ten alacağınız etki Mars’la birleşince, düşüncelerinizde ısrarcı bir tutum içinde olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla partnerinizi bıktırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizde ısrarcı olmanız sizi birbirinizden uzaklaştırabilir. 15 Mayıstan sonra Merkür ve Venüs zıt burcunuz İkizlerde ilerlemeye başlayacak..Jüpiter’de aynı evden olumlu desteğiniz verecek. Birçok Yay evlilik hazırlıkları yapacak. Bazıları müthiş aşkların altına imza atacaklar. Sosyal ortamlarda tanıştığınız kişilerle yepyeni aşkların ve heyecanlı ortamların alt yapısını oluşturacaksınız. İlginç bir dönem. Gerçek anlamda müthiş bir aşk hayatı sizi bekliyor. Bu arada, ailenizin onaylamadığı kişilerle aşk ilişkilerine başlayabilirsiniz. 25 Mayısta kişisel evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde duygusal konularınıza çok fazla yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabalarınızın, aşk hayatınızın önünde olması ikilemini çözmelisiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Eski bir sevgili ile sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı daha fazla sürdürmek anlamsız olacak.

Sağlık

Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konuların gelişim süreci nedeniyle gergin olabilirsiniz. Fakat her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Yüksek tansiyon ve kalp sorunları olan yaşlı dostlarınıza yardım edeceksiniz. Uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek, kesin sonuç getirecek tedavinizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*