Buradasınız : Ana Sayfa // Kadın Modası, Moda // Miuccia Prada Defilesi

Miuccia Prada Defilesi


‘Fukushima nükleer felaketinin üzerinden bir yıldan fazla süre geçmesine karşın, Miuccia Prada Japonya’yı belli ki aklından çıkaramamış. Geometrik formlara sahip kimono ve yutaka yorumları, naif çiçeklerle bezeli siyah ve beyaz tasarımlar insanda tuhaf hisler uyandırıyor.

Basit ve etkili ama aynı zamanda rahatsız edici bir formül. Yine de, 2012’nin ilk altı ayında 2011’e göre yüzde 59 kâr artışı elde ettiğini açıklayan Milanolu grup için blı çok da sorun değil. Büyük çiçek motifleri, Japon şarkıcı Megumi Satsu’nun Fransızca seslendirdiği kederli aşk şarkılarıyla podyumdan geçerken; astragan manto ve etoller ile kan kırmızısı çiçeklerle güslü vizonlar da saten ve organze kıyafetleri sarıp sarmalıyordu. Bu göz alıcı birleşim, modellerin ayaklarındaki çekicilikten uzak dore tabi’leri ve dolgu topuklu geta’ları göz ardı etmemizi sağladı. Son söz: Prada’nın ilkbahar-yaz siluetlerinin birer arzu nesnesine dönüşüp dönüşmeyeceğini zaman gösterecek.

prada-1FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Yorum Yapın

yukari