Moda ve kozmetik eğitimi almak

Fatma Gönay’ın çocukluk hayali modada marka olmaktı. Kariyer’de 12 ay süren moda tasarımı eğitimini tamamladı. Kariyer Planlama Merkezi’nin yönlendirmesiyle Erol Albayrak’la çalıştı. Şimdi ise kendi koleksiyonuna imza atıyor.

moda egitimiFatma Gönay, Kariyer Eğitim Kurumları’nda yetişen ve başarılara imza atan 35 bin profesyonelden sadece biri. O sadece hayal etmekle kalmadı, hayalini nasıl gerçekleştirebileceğini planladı ve şimdi başarı basamaklarını teker teker çıkmaya başladı.

Kariyer, 1989 yılından günümüze, yani neredeyse çeyrek asırdır moda ve kozmetik sektörlerine 35 binin üzerinde profesyonel kazandırdı. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel mesleki eğitim kurumu olan Kariyer Eğitim Kurumlan; Bakırköy, Bahçelievler ve Kadıköy lokasyonlarında toplam dört şubede hizmet veriyor. ‘Moda Tasarımı’ eğitiminde de, kozmetik eğitiminde de Türkiye’de bir ilk. Yerli, yabancı birçok uluslararası firma deneyimine sahip akademisyenleriyle, 10 dalda eğitimler veriyor.

Moda öğrencileri sektöre yönelik uygulamalı teknik eğitimleri alırken, tekstil firmalarının tesislerine yapılan eğitim gezileri sayesinde üretimin hammaddesinden satış reyonuna çıkışına kadarki tüm aşamaları birebir inceliyor. Sektörün önde gelen modacıları eğitim seminerlerinde öğrencilerle buluşuyor, sosyal etkinliklerle öğrencilere farklı bakış açıları kazandırılıyor. Kozmetik eğitimleri ise uygulamalı veriliyor. Eğitimlerde dünyaca ünlü kozmetik firmalannın yaptığı eğitici vvorkshop’lar ile öğrenciler sektöre tamamen donanımlı bir şekilde adım atıyor.

Moda ve kozmetik öğrencileri sektörle iç içe çalışma fırsatım da yakalıyorlar, modacılann defilelerine backstage destekleri veriliyor ve birçok moda çekimlerinde ortak çalışmalar yapılıyor. Böylelikle öğrenciler eğitim süresi boyunca moda dünyası içinde kendilerini geliştirme olanağı kazanıyor. Her yıl yeni bir temayla düzenlenen, dünyaca ünlü koreograflar eşliğindeki görkemli mezuniyet defilesi -Kariyer Fashion Show- ile öğrencilerin geldiği son nokta sunuluyor.

KARİYER PLANLAMA MERKEZİ İLE İŞİNİZ HAZIR

Bugüne kadar 35 binin üzeninde mezun veren Kariyer Eğitim Kurumlannın tüm öğrencileri seçkin firmalarda çalışmalarını sürdürüyor. Kurum bünyesindeki Kariyer Planlama Departmanı mezunların iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarına yardımcı oluyor ve Kariyer Eğitim Kurt unları mezunlarına yüzdede 100 işe yönlendirme garantisi verebiliyor.

YÜZDE 100 ÖĞRENME GARANTİSİ

Kariyer Eğitim Kurumlan, öğrencilerin kendini sektörde yetersiz hissetmeleri durumunda aynı eğitime ikinci kez ücretsiz katılabilme hakkını da veriyor. Kurum böylelikle yüzde 100 öğrenme garantisi sağlamış oluyor. Evet, Fatma Gönay, çocukluk hayalini gerçekleştirdi ve ‘Kış 2012 Fatma Gönay-Ağlara Takılan Kadınlar Koleksiyonu’nu oluşturdu. Tasarımları Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde özel butiklerde satılıyor. Sıra sizde…

MODA EĞİTİMLERİ

• Moda Tasarımı

• Stilistlik

• Modelistlik

• Gerber Bilgisayarlı Kalıp Eğitimi

KOZMETİK EĞİTİMLERİ

• Güzellik Uzmanlığı

• Kuaförlük

• Profesyonel Makyaj

• El ve Ayak Bakımı

• ILP-Foto Lazer Epilasyon

• Plastik Makyaj

Eğitimler hafta içi ve hafta sonu gerçekleştiriliyor. Eğitim içerikleri ve eğitim zamanları ile ilgili detaylı bilgi almak için 444KRYR numaralı telefonu arayarak en yakın şube ile iletişime geçebilirsiniz.

www.kariyeregitim.com.tr

Bakırköy Şube………..0 212 660 53 04

Kadıköy Şube…………0 216 550 45 20

Şirinevler Şube……….0 212 552 37 35

Bakırköy 2 Şube……..0 212 543 44 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*