Mücevher asalettir

İngiliz Kraliyet ailesinin 277 yıllık mücevhercisi Garrard, yaşayan bir efsane. Kreasyonları, kraliyet mücevherleAdel Kalemcilirinin bulunduğu Londra Kulesinde sergilenen Garrard, Collection/Damas mağazaları sizi bekliyor.

mucevher

İngiliz Kraliyet ailesinin 277 yıllık mücevhercisi Garrard, yaşayan bir efsane. Kreasyonları, kraliyet mücevherleAdel Kalemcilirinin bulunduğu Londra Kulesinde sergilenen Garrard, Collection/Damas mağazaları sizi bekliyor.

Dünyanın en büyük asalet sembollerinden biri, hiç kuşkusuz İngiliz kraliyet ai lesi. Kraliyet deyince de akla ilk önce bu gücün sembolü taçlar ve mücevherler geliyor. Garrard, işte bu büyüleyici dünyanın arkasında yatan şirket. Şirketin hikayesi, “Mücev-her ve Gümüş Eşyalar Hesap Defteri”ne girilen ilk’ kayıtla beraber 1735 yılında başlıyor. Dünyanın en  önde gelen mücevher markalarından biri olan Garrard; kraliyet ailesinin taçlarını, asalarını süsleyen nadide taşları, kraliçeleri ve prensesleri daha da ihtişamlı gösteren zarif mücevherleri, tek üretim modelleri, kraliyet sembollerini kusursuz şekilde ve üstün bir işçilikle tasarlıyor. İşçilikteki hassasiyeti, 1843 yılında İngiltere Kraliçesi Victoria’nın Garrard’ı “Kraliyet Mücevhercisi” olarak seçmesini sağlıyor.

Garrard çeşitli koleksiyonlara sahip. Büyülü ve hareketli püsküllerle bezeli Entanglement koleksiyonu;

1914 yılında Kraliçe Mary için yapılan ve ardından Galler Prensesi Diana’ya Majesteleri II. Elizabeth tarafından düğün hediyesi olarak armağan edilen Cambridge Lover’s Knot tacındaki düğümden esinlenerek yaratılıyor. Bu seride 18 ayar altın ve pırlanta Entanglement örgü motifi altında sallanan püsküller, mücevhere inanılmaz bir hareket sağlıyor. Boncuklarla süslü, kıvrımlı bilezik ve küpelerle tamamlandığında da göz kamaştırıcı bir bütünlüğe ulaşıyor.

KANATLARINI AÇMIŞ BİR PRENSES

Saflığı, barışı ve korumacı güçleri lemsil eden melek kanatlarından esinlenilmiş The VVings koleksiyonu Garrard’ın en ikonik tasarımlarından. Siyah ve beyaz pırlantaları canlı renklerle buluşturan The Wings; firuze, lacivert taşı, sedef ve akik gömme kolye uçlarının yanı sıra; olağanüstü bir zarafet sağlayan uzun zincirleriyle de cüretkar bir görünüm sağlıyor. Cinsiyet ayrımı gözetmeden herkesin kullanabildiği The VVings, gelecek kuşaklar için şimdiden modern-klasik bir ikon. Kendisini bir prenses gibi hisseden her kadının sahip olmayı düşleyeceği, mücevher olmanın çok ötesindeki Garrard parçaları, size ulaşılmaz bir cazibe vadediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*