NEŞE ERBERK:“GENÇ GÖRÜNMEMİN SIRRI TEK BİR KREMDE SAKLI!”

NEŞE ERBERK:“GENÇ GÖRÜNMEMİN SIRRI TEK BİR KREMDE SAKLI!”

Türkiye ve Avrupa güzeli, başarılı iş kadını ve aynı zamanda üç güzel kız annesi Neşe Erberk bu yoğun temposunda güzelliğini nasıl koruduğunu şöyle açıklıyor:

nese erberkBakımlı ve güzel olmanın ilk şartı bence sağlıkla ışıldayan bir cilt. 48 yaşındayım ve artık kınşık karşıtı kremler cildime yeterli gelmiyor. Cilt sıkılığını kaybedip sarkmalar başlıyor, ton farklılığı ve lekeler oluşuyor. Tüm bu yaşlanma belirtilerine karşı etkili tek bir krem kullanıyorum: NIVEA VITAL. NIVEA zaten cilt bakımında uzman, çok güvendiğim bir marka. VITAL ile de tüm yaşlanma belirtileri ile savaşıyor. İçerisinde doğal soya özü var.

Soya yaşlanma karşıtı cilt bakımında tam bir mucize. Kullandığım günden bu yana çevremdeki insanlar da cildimdeki değişimi fark ediyor. Tüm bu yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek isteyen herkese NIVEA VITAL yaşlanma karşıtı kremi öneriyorum.

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımında “Soya” Mucizesi

Soya, cildin kolajen üretimini ve hyaluronik asit seviyesini artırmaya yardımcı oluyor. Hyaluronik asit cildi derinlemesine nemlendirip derin kırışıkları doldururken, kolajen cilde elastikiyet ve sıkılık sağlıyor. Ayrıca doğal soya, ton farklılığı ve yaşlılık lekelerinin yok olmasında da önemli rol oynuyor.

NIVEA VITAL Multi Active Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi içeriğindeki doğal soya özü ile kırışıkları gözle görülür derecede azaltır, cildi fark edilir derecede sıkılaştırır, ton farklılıklarım ve yaşlılık lekelerini önlemeye etkili bir şekilde yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*