Neyir 2013/2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

2013/2014

SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Basına Tanıtıldı…

Neyir’in “Profesyonel ve Seçmeci” erkeğine hitap eden, Londralı görünüm ve Akdeniz esintili kendine has bedenleme anlayışı ile özgün tarzını trendlerle harmanlayarak koleksiyonuna taşıdığı renklerle hareketlendirilen yeni ürün grupları, Akaratler W Hotel’de ünlü tasarımcı Namık Gökçeer’in anlatımıyla sunuldu.

Real Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Sami Varon’un açılış konuşmasıyla başlayan brunch’ın ardından klasik parçaların modern dokunuşlarla yeniden yorumlandığı ve renkleriyle dinamizm sağlanan Neyir 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu sahnedeki yerini aldı. Sezonun ana fikrinde yer alan “Highland” teması nedeniyle doygun, flanel kumaşlar, yumuşak tuşeler, sıcak renk tonlamaları ve çeşitli boylardaki ekose desenler koleksiyona ayrı bir derinlik katarken dinamik, hem business hem casual stiliyle kalite anlayışı olan erkeklere hayatın içinden gülümseyen Neyir, modern erkeğin şehir şıklığını sergiledi.

Koleksiyonun anlatıldığı toplantıda Ünlü tasarımcı Namık Gökçeer “Özel ve kaliteli kumaş kullandığımız koleksiyonda kendi içinde birbiri ile rahatlıkla kombine edilebilecek şekilde renk ve desen kullanımlarına yer vererek koleksiyonumuzun aynı zamanda işlevsel olmasını sağladık. Koleksiyonda yer alan spor ceket ve tek pantolon eşleştirmeleri, bunu tamamlayan gömlekler, trikolar, kaşkol ve kravatlar, takım elbiseler, günlük iş yaşamını ve bu yaşamın sosyal yönünü karşılayan nitelikleriyle modern erkeğin şehir şıklığını tamamlıyor. İtalyan ve Fransız ekollerinin izleri bulunan hafif, rahat giyimli ve konforu yüksek ürünleri “Continental” bir siluetle buluşturduk. Kahvenin sıcak tonları, doygun lacivertler ve gri tonlamaları, efekt renklerde bordo, mürdüm ve bej tonları ile buluşturularak hareketli ve sıcak bir atmosfer yakalayarak tasarımlarda Londralı görünümü Akdeniz esintileriyle bir araya getirdik.” dedi.

Real Giyim, Neyir Sonbahar-Kış koleksiyonu nedeniyle yaşadığı heyecanı ve duydukları mutluluğu tüm basın mensupları ile paylaştı

Namık Gökçeer modeller üzerinde tasarımlar hk. bilgi verirken Namık Gökçeer modeller üzerinde tasarımlar hk. bilgi verirken 2 Neyir 1 Neyir 2 Neyir Sonbahar Kış koleksiyonundan örnekler Tasarımcı Namık Gökçeer ve Neyir  Yönetim Krl.Bşk. Sami Varon

Bilgi için:

neyirturkey.com

Tel : 0212 343 75 75

Daha fazla bilgi için :

Bendis İletişim

Tel : 0 216 326 94 96

Ayşegül Uzun 0 532 767 01 27

Sevgi Yılmaz 0 532 593 59 07

Gülçin Yeşilyurt 0 532 391 04 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*