Oğlak Burcu Yorumları Ocak 2013

oglak burcuİş
Siz güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen, bu ay dengelerinizi korumak için zorlanabilirsiniz. Hırslar daima kişisel gelişiminizle yarışacak. Kimin galip geleceğini ilerleyen aylar gösterecek ve her şeyiyle gizemli bir yıl sizi bekliyor. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Değerlerinizin farkındasınız. Kendinizi teslim etmek istemiyor ve karşı tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz..Ocak ayı sizin için ilginçlikler zinciri.Merkür, Güneş ve Plüton kişisel 1. Evinizde bulunacak ve kendi benliğinize yönelik düşüncelerde odaklanmanızı sağlayacak. Merkür’ünde; 1. evde bulunmasıyla yoğun bir tempo içinde olacaksınız. Bu dönemde, kişiliğinizle ilgili değişimlere kapalısınız. Düşünceleriniz testten geçiriyorsunuz.11 Ocak’ta yeni ay kişisel evinizde doğuyor…Her şeyi yenilemek için önünüze bir fırsat doğuyor. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, kendi fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşımaktadır…

Aşk
Profesyonel yaşamdaki konumunuz geçen yılın sonlarına doğru değişmeye başladı. Aynı süreç daha yıllarca devam edecek. Akrep’in yönetici gezegeni Plüton artık yıllarca burcunuza yerleşmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksin. İçsel sezgilerin güçlü çalışmaya başlayacak. Geçen yıl sahip olduğunuz agresif tavırlarınız; bu yıl yerini, sosyal yaşam içinde saygın bir yer edinebilmek için kararlı çabalara bırakıyor. Sessiz ve derinden gitmeyi tercih ediyor ve adımlarınızı akıllıca atıyorsunuz.Oğlaklar yönetici yetenekleri ile öne çıkmasını bilen kişilerdir.. Son iki yıldır zorlu bir süreç geçirdiniz. Kendinizi yeniden inşa etme çabaları içindeydiniz. Artık bazı konularda aşamalar kaydettiniz. Eskiye oranla daha sosyal oldunuz ve olmaya devam edeceksiniz. Partnerinizle ilişkileriniz olumlu seyrederken, onun pozitif davranışlarını hissedebiliyorsunuz. .Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Bazı Oğlak’lar yaşadıkları konutlarda da ilginç ve eğlenceli dekorasyonlar ve fonksiyonlar yaptıracaklar. Amaç; evi bir eğlence merkezi gibi yapmak olacak. Aile büyükleri ise, yaşamlarını sürdürdükleri mekanlardan sıkılabilirler, başka yerlerde hayatlarını sürdürmek, taşınmak isteyebilirler.

Sağlık
Mars 1. Kişilik evinizde ve finans evinizde, Mars enerjisi sizler için özellikle maddi konularda, güvence oluşturmak adına girişimde bulunmanızı sağlayacak para evinizdeki transitine başlayacaktır. Bunun anlamı değerlerinize sahip çıkmak, maddi ve manevi anlamda yaşamınızı kurgulamak için yoğun bir dönem geçireceğinizdir. Şimdi bu süreçte en öncelikle, zekanız, konuşmanız, meraklı oluşunuz ve yeteneklerinizi hayata geçirecek kadar hareketli olmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki, sizler öyle çok enerjik ve çok çabuk girişimde bulunmaktan hoşlanmayan kişilersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*