Oriflame Güçlü Kadın Parfümü Power Woman

3 milyon “güçlü kadın”

power womenİSVEÇLİ dev kozmetik markası Oriflame benim için oldukça tanıdık bir marka. Birincisi doğup büyüdüğüm Danimarka’nın komşu ülkesi İsveç’ten çıkmış bir isim. Siz de bilirsiniz, İskandinav ülkelerinin birbirine yakınlığını, düşkünlüğünü ve desteklerini. İkincisi ise, annem ürünlerini sipariş ederdi. Bu nedenle küçüklüğümden gençlik yıllarıma kadar evimizde hep gördüğüm, denediğim ürünlerdi. Katalogları eve geldikçe her genç kız gibi hayranlıkla bakardım. Ama o dönemde, yıllar sonra mankenlik yapacağım ve küçüklüğümden aşina olduğum bir markayı temsil edeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Hayat işte…

GÜÇLÜ KADINLAR

Kadınların dünyasını sadece kozmetiklerle renklendirmiyor, onların hayallerini de gerçekleştiriyor. 65’den fazla ülkede, çoğunluğunu kadınların oluşturduğu 3 milyon satış danışmanı var. Türkiye’de de danışmanlarının çoğunluğu kadınlardan oluşuyor. Danışmanların hem kendi ekonomik özgürlüklerini kazanmaları, hem de aile ekonomilerine katkıda bulunmaları, yani kadınların güçlerine güç katması bence harika bir şey. Tam 46 yıldır danışmanlarından ve müşterilerinin hayallerinden aldıkları ilhamla yeni ürünler ve fırsatlar yaratıyor ve her geçen gün daha çok kadına ulaşıyorlar.

tulin sahin oriflame lansmanMarkanın yüzü oluşumun lansmanını geçtiğimiz hafta yaptık, ilk lansmanını yaptığımız ürün ise, “Power Woman” (güçlü kadın) isimli parfüm oldu.

Oriflame Türkiye Genel Müdürü Kemal Kaya, nezaket göstererek, beni Türkiye’deki güçlü kadın temsilcilerinden birisi olarak takdim etti. Ne mutlu bana ki, eğer kadınların hayatına mesleğim ile dokunabiliyorsam, ilham verebiliyorsam. Bu yüzden “Power Woman” isimli parfümü tüm kadınlara ithaf etmek istiyorum. Her gün ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan biz kadınlar sahip olduğumuz yetenek, tutku ve becerilerimizle gün geçtikçe gücümüze güç katıyoruz.

İLHAMINI KADINLARDAN ALIYOR

Power Woman parfümü de zaten kadınların gücünden ilham alınarak tasarlanmış. Modern ve enerjik olan parfüm çalışan, yaratan, üreten Türk kadınına hem içindeki koku notaları hem de ismiyle çok yakışacak. Hikayesi ilginç. Bakın parfüm nasıl yola çıkılarak tasarlanmış? Özel tasarım şişesi satranç taşlarından yola çıkılarak tasarlanmış. Şişesi, parfümün güçlü özüyle uyum sağlayacak şekilde, oyunun en tepesindeki kadını simgeliyor.

Parfümün kampanya görsel çekimini Polonya’da gerçekleştirdik. Çekimde “güçlü kadını” temsil eden, bu yalın ama güçlü elbiseyi çekim için özel olarak Tuğba Atasoy tasarladı. Kampanya görselinde elimdeki parfüm şişesi ile gücü, zekayı, aklı temsil eden satranç oyununun başındayım. Her zaman hemcinslerimden yana olmuşumdur, olmaya da devam edeceğim. Çünkü eğer ki bir kadın bir yoldan yürürse ve bir kapıyı açarsa, hepimize o yol ve kapılar açılır. Bu yüzden hiç bir zaman başka bir hemcinsinize satranç öğretmekten çekinmeyin!

Tülin Şahim / Para

Oriflame Güçlü Kadın Parfümü Power Woman” için bir yorum

  • 13 Ekim 2013 tarihinde, saat 02:03
    Permalink

    harikaaa bi parfüm harika koku

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*