Özel rahatlatıcı mumların her köşede yer aldığı ESPA Spa

İçerisinde ylang ylang, lavanta ve paçuli yer alan özel rahatlatıcı mumların her köşede yer aldığı ESPA Spa, klasik otel spa’larından çok daha farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor. The İstanbul Edition içerisinde yer alan mekan, otelin üç katında, iki bin metrekarelik bir alana yayılıyor. Şık ve zarif iç dekorasyonu ile dikkat çeken ESPA, Türk kültürüne özgü tasarım detaylarıyla büyük beğeni topluyor. Uygulamalar sırasında dünyanın farklı noktalarda yer alan ESPA Spa’lar için özel olarak üretilmiş ödüllü masaj yağları, banyo ve bakım ürünleri kullanılıyor. Klasik Türk Hamamı ritüelinden sıkılaştırıcı etkiye sahip G5 Masajına kadar birçok uygulamanın yer aldığı spa merkezinde, 10 bakım odasının yanı sıra çiftler için lüks bir banyo, buhar duşu ve dört tarafından zincirlerle tavana asılı duran dinlenme yatağı gibi her türlü ayrıcalığın düşünüldüğü Private Spa Suite’ler dikkat çekiyor. Bu özel odalar, masaj sırasında negatif enerjiyi alması için deri halılar ile kaplanmış, dinlenme odasındaki yataklar ise rahatlatıcı etkiye sahip. Bir kenara not alın: 80 dakikalık egzotik Bali Masajı rahatlamak için birebir. Ayrıca, birçok Hollyıvood yıldızına hizmet veren ve ayak bakımı virtüözü’ olarak anılan Bastien Gonzalez’in çok özel ayak ve el bakımlarından birini mutlaka denemelisiniz. Özellikle pedikürü çok başarılı! Debora Zakuto

espa spa

Top 3 gece detoksu

1. SERUM

Cilt onarımının senkronizasyonunu ve koruma sürecini en doğru zamanda gerçekleştirmeye yardımcı olan Chronolux™ teknolojisi ile geliştirilen serum, en yoğun etkiye sahip gece onarımını sağlıyor. Ayrıca gece boyunca cildin görünen hasarlarının onarılmasını destekliyor.

ESTEE LAUDER, Advanced Night Serum, gece serumu, 295 TL

2. TEDAVİ

Sadece bir ayda yorgun cildi yeniden şarj etme etkisine sahip olan yeni botanik gece bakımının içerisinde aktif bitki özleri (atkuyruğu, beyaz zambak, centella asiatica) ve temel yağlar (papatya, adaçayı, biberiye) yer alıyor. Bu içerikler cildin hızlı bir şekilde kendini yenilemesine yardımcı oluyor.

SISLEY, Conıplexe Sero Botanique, botanik gece bakımı, 510 TL

3. KREM

Hücre yenilenmesini hızlandıran ve tedavi eden gece kremi, uyku sırasında harekete geçerek 30 yaş öncesi ortaya çıkan kırışıklıklar ile ince çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor. Daha etkili sonuçlar için gündüz kremiyle birlikte kullanmayı deneyin.

CLA RINS, Multi-Active Nııit, gece kremi, 171 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*