Sarkma, sıkılık kaybı ve derin kırışıklıklar

Uçlü dinamik etki

Özellikle 40’lı yaşların problemleri olan sarkma, sıkılık kaybı ve derin kırışıklıklar gibi sorunlarla savaşan Shiseido Advanced Süper Restoring Cream, üçlü dinamik etki özelliğiyle zamanın izlerini silmeye yardımcı oluyor.

skiseidoZaman içerisinde ciltte üç önemli değişiklik görülmeye başlıyor. Bunlar sarkma, esneklik kaybı ve kırışıklıklar olarak karşımıza çıkıyor. İlerleyen yaşlarda ise bu etkiler daha da gözle görünür hale geliyor.

Biz kadınlar her yaşta genç görünmek istesek de, cildin doğal bir yaşlanma süreci olduğunu ve yaşlanma belirtilerinin zamanla ortaya çıkacağını biliyoruz. Bu yüzden yaşlanma etkilerini olabildiğince geciktirmek ve genç görünümümüzü korumaya çalışmak ilk hedeflerimizden…

ÜÇLÜ DİNAMİK ETKİ İLE CİLDİNİZE YENİLENME GÜCÜ KAZANDIRIN

Uzun yıllardır bu konuda araştırmalarını sürdüren Shiseido, yaşlanmaya karşı sürdürdüğü çalışmalarını kök hücre konusunda yoğunlaştırıyor. Araştırmalar sonucunda ciltteki kök hücrelerin yaşla beraber azalan işlevlerini korumaya yönelik bir teknoloji geliştiren Shiseido alt deri sağlığı korunduğunda, üst deri tabakasıyla birlikte cilde ‘kendini yenileme gücü’ kazandırılacağını keşfediyor. Zamana karşı savaşan Shiseido Advanced Süper Restoring Cream, sarkmaları, esneklik kaybını ve derin kırışıklıkları hedef alıyor. “Tri-Dynamic Lift/Üçlü Dinamik Etki” adı verilen yaşlanma karşıtı etkiye sahip olan ürün, yaşlanmanın gözle görülür etkilerine karşı duruyor.

HEDEF: 40’LI YAŞLAR

Kırışıklık ve sarkmalar gibi birçok cilt sorunu cildin alt tabakasının yaşlanmasıyla yakından ilişkili. Alt tabakanın sağlığını korumak isteyen Shiseido araştırmacıları, dermal kök hücrelere yani alt derinin kontrol merkezine yoğunlaşmış ve işlevleri hakkındaki bulgular sonucunda yeni bir öğe geliştirmişler. Cilt şeklinin korunması için alt deri bakımı oldukça önemli. Tıpkı pilatesin vücudunuzdaki ana kasları çalıştırıp güçlendirerek gençliğini ve işlevini koruması gibi, alt deri tabakanız da yüz hatlarınızın korunmasına yardımcı oluyor.

Advanced Süper Restoring Cream, sarkmalara, esneklik kaybına ve derin kırışıklıklara yol açan ana faktör üzerinde çalışıyor. Dermal kök hücre teknolojisini uygulayarak yaşlanmayla birlikte ciltte oluşan üç önemli değişimi etkisiz hale getiriyor. Shiseido tarafından geliştirilmiş orijinal bir bileşen olan BiyoYenileme Kompleksi (Bio-Renewal Complex), yaşlanmayla birlikte işlevleri azalan dermal kök hücrelerini destekleyen büyüme faktörünü aktive ediyor. Bu büyüme faktörünün üretiminin desteklenmesi, üst deri tabakasının sağlığını korumaya ve alt deriyle olumlu bir döngü içerisine girmesini sağlayarak cildin kendini yenileme gücünü arttırıyor.

Üçlü etkiyle zamana dur diyen ürün dermal kök hücrelerinin işlevlerini koruyarak yüz hatlarmdaki değişimlerin önüne geçiyor. Ürünün sahip oldıığıı Biyo-Yenileme Kompleksi, laboratuvar ortamında kanıtlanmış iki işleve sahip. Alt deri tabakasında yaşla birlikte azalan büyüme faktörünün üretimini destekliyor. Üst deri tabakasında ise laminin 5 proteininin üretimini destekliyor, içeriğinde bulunan gül elması yaprağı özü t ii fibroblastları ise UV ışınları gibi zararlı etkilerden koruyarak cildin yıpranmasını önlüyor ve genç kalmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*