Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

STİLİNİZİ TAMAMLAYIN

Kiğılı, renk ve model çeşitliliği ile Sevgililer Günü’nde de pek çok hediye seçeneği sunuyor. Hafif ama sıcak tutan yüzde 90’ı İtalyan ipliğinden üretilen ve yün-kaşmir karışımlı trikolar sezonun vazgeçilmezlerinden. Yumuşacık gömlekler ve zengin aksesuarlar ise stilinizi tamamlamak için hazır.

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Sensibio H20 misel solüsyon eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile suya dayanıklı makyaj dahil tüm makyajı, kiri ve yağı cilde zarar vermeden temizliyor ve cildi derinlemesine arındırıyor. Sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H20 içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor.

Sevgililer Günü kiğili

HER GUN ÇOK ÖZEL

Türkiye’nin en yeni tematik haber ve müzik radyosu olan CRI TÜRK FM, radyo dinleyicisine çok geniş bir müzik arşivi sunuyor, içeriğini Türk ve dünya müziğinin en hit aşk şarkıları ile harmanlayarak oluşturan CRI TÜRK FM, 60’lardan günümüze kadar gelen binlerce parçalık bir şarkı skalası ile dinleyicisine ulaşıyor.

DOĞANIN HEDİYESİ

Sevdiklerinize kutu içinde birbirinden güzel güller sunmanıza olanak tanıyan Sherose, Sevgililer Günü için klasik çiçek sunumunun dışına çıkıyor. Yurt dışından tedarik edilen birinci sınıf gülleri şık sunumuyla birleştiren Sherose, hem çiçek sunum modasına yeni bir bakış açısı getiriyor hem de özel kutusu içine dizilmiş gülleri özel su tüpleri ile besliyor.

AŞKIN RENGİ KIRMIZI

D&R, Sevgililer Günü coşkusuna kırmızı hediye seçenekleri ile renk katıyor. Binlerce ürün arasından sevgilinizi mutlu edecek hediyeyi seçebilir, ona bu sene unutamayacağı bir armağan verebilirsiniz. Urbanears Kransen kulaklıktan JBL hoparlöre, Xion Ford Mustang pikaptan lnstax mini fotoğraf makinesine kadar binlerce kırmızı alternatif D&R raflarında sevdiklerinizi bekliyor.

IŞILTININ İHTİŞAMI

Ariş Pırlanta, Sevgililer Günü’ne Miracle Koleksiyonu ile eşlik ediyor.

Pırlantanın ışığından ve oluşumundan ilham alan Miracle Koleksiyonu, sevgililerin heyecanını ışığın sonsuz gücüyle taçlandırıyor. Kusursuz bir işçilikle hazırlanan koleksiyon, özel bir teknikle pırlantanın sonsuz ışığını yansıtan tasarımlardan oluşuyor.

ÇOK TATLI BİR DÜNYA

Dünyanın en iyi çikolatalarını Türk tatlarıyla birleştiren yüzde 100 gerçek Belçika çikolatası Cocoas Chocolat İstanbul, Sevgililer Günü için iddialı bir koleksiyon hazırladı. Mutlu Kalpler, Valentine, Kalp Pizza Çikolata bu özel koleksiyonun en özel parçaları. Ayrıca hediye paketine el yapımı not kartlarını da ekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*