Sevgililer Günü’nde Aşkın En Romantik Halini Yaşamak İsteyenlere

Aşk kokan BİR GÜN GEÇİRİN

sevgililer gununde romantikSevgililer Günü’nde aşkın en romantik halini yaşamak isteyenler Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’in büyülü atmosterinde keyifli anlar yaşayabilir. Mekan cazip konaklama paketleri sunuyor.

ARTS RESTAURANT’TA AŞK SANATI

Arts Restaurant, canlı müzik performansı, lezzetli yemeklerle 14 Şubafı karşılıyor. Şef Jean Loic Desiriex ve ekibi tarafından hazırlanan yemekler sizi ve sevgilinizi bekliyor. Üstelik bu geceyi unutulmaz kılacak olan bir sürpriz daha var! Masanızda sevgiliniz ve sizin birlikte çekilmiş fotoğrafınızdan hazırlanan bir puzzle gecenize eğlence katmak için önceden hazırlanmış olacak. Mönü kişi başı 180 liraya sunuluyor.

BÜYÜLÜ GECEYİ DEVAM ETTİRİN

Sevgililer Günü’nü şehrin içindeki bu yeni dünyada geçirmek isteyen konuklarına sürprizlerle dolu bir konaklama paketi sunuyor, İki kişilik konaklama, Arts Restauranfta canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü özel yemeği, zengin şarap mönüsü ve kahvaltı dahil Sevgililer Günü paketi 249 euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

AŞKINIZI TAZELEYİN

Panoramik Boğaz manzarası sunan Bar 212’de, ‘Afrodizyak’ ve ‘Aşkın Büyüsü’ kokteyllerini yudumlayabilir, mini kalp şeklinde hazırlanan atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ise şömine ateşi, sıcak şarap sunumu yapılacak. Gecenin sürprizi ise dilek balonlarıyla aşkınızı yıldızlara uçuracağınız dakikalar olacak, Bar 212’de bu geceye katılmak için ödemeniz gereken miktar kişi başı 130 lira.

HALA HEDİYE ALMADINIZ MI?

R Fitness&Spa’dan ister sevgilinize masaj hediye edebilir, birlikte couple oda ritüelini deneyimleyebilirsiniz. Paket; günlük spa, fitness ve havuz kullanımı, kese, köpük ve masaj dahil kişi başı yalnızca 210 lira, 14 Şubafa kadar satın alabileceğiniz bu paket, 31 Marfa kadar geçerli. Adres: Barbaros Bulvarı No: 145 Beşiktaş/İstanbul Tel: (0212) 340 70 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*