Sevgilinizi şartsız seviyor ve saygı duyuyorsanız

sevgiliOna saygı duyun : Bir ilişkide en önemli şey sevgi ve saygıdır. Eğer sevgilinizi şartsız seviyor ve olduğu kişi için saygı duyuyorsanız, ilişkinizde her hangi bir sorun olmaz. Sevgilinizi değiştirmeye çalıştırmamalı ve ona saygı duyduğunuzu göstermelisiniz.

Her zaman takdir edin

Büyük veya küçük yaptığı herhangi bir jestini takdir edin ve bunu ona gösterin. İlişkilerde küçük olaylar büyük etkiler gösterir. Eğer küçük sorunlar için sevgiliniz ile tartışırsanız ve yaptıklarını eleştirirseniz, negatif etkilerle karşılaşırsınız.

Ona destek olun

Erkekler her zaman duygusal desteğe ihtiyaç duyarlar. Size söylemese de size ihtiyacı olduğu zamanları anlayın ve her zaman yanında olun. Duygusal destek aranızdaki bağı güçlendirecektir. Bu da ilişkinizdeki güveni arttıracak ve aldatma ihtimalini azaltacaktır.

Onu dinleyin

Her zaman onun ne söylediğini dinleyin. İletişim bozuklukları ve eksiklikleri, ilişkideki bağı azaltır. Eğer onunla düzgün bir şekilde konuşmuyorsanız ve onu dinlemiyorsanız, size olan güvenini ve bağlılığını yitirir.

Ona aşık olun ve bunu ona gösterin

Onu gerçekten sevdiğinize emin olun. Çünkü siz emin değilseniz bunu ona hissettiriyorsunuzdur. Onu şaşırtın ve durduk yere sarılın ve öpün. Bu şekilde sizin ona karşı neler hissettiğinizi anlayacaktır ve ilişkinize güvenecektir.

Problemleri çözün

Aranızdaki hiç bir problemi göz ardı etmeyin. Sorunları kavga dönüşmeyecek şekilde onun tarafından da bakark çözmeye çalışın ve ertelemeyin. Çözümlemediğiniz bir problem sürekli karşınıza çıkar bu da ilişkinizin gücünü azaltır ve aranızdaki bağı bozar.

Sevgiliden önce arkadaş olun

Sevgiliniz ile arkadaş olabilmek çok önemlidir. Sizinle her şeyi paylaşabilmeli ve sırlarını açıklamaktan çekinmemelidir. Onunla arkadaş olmaya kendiniz ile ilgili sırları paylaşarak başlayabilirsiniz. İnanın arkadaş olmak ilişkinizin gücünü iki katına çıkartacaktır.

Kendi alanlarınız olsun

Sürekli beraber olmak veya her şeyi beraber yapmak sizi bir yerden sonra sıkacaktır. İkinizin de kendi alanı olsun ve zaman zaman kendi başınıza veya arkadaşlarınız ile zaman geçirin. Sevgilinizin arada kaçabileceği bir yeri olması veya arkadaşlarla hafta bir gün buluşması onun ilişki ağırlığını unutturacaktır. Bu sayede aranızda gerginlikte azalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*