Sevgilinizle buluşmaya hazır mısınız?

sevgili ile bulusmaKadınlar özel günlerde daha bir güzel görünmek isterler. Bu nedenle katılacakları yemek veya davet öncesi kendilerine vakit ayırıp saç ve makyajlarıyla daha detaylı ilgilenirler. Sevgililer Günü’nde de durum aynı. Evde rahatlıkla kendi başınıza uygulayabileceğiniz saç modelleriyle kendinizi daha güvende ve güzel hissetmeniz mümkün.

Eğer siz de sevdiğiniz kişinin başını döndürmek ve adeta onu büyülemek istiyorsanız; Toni&Guy’ın önerilerini dikkate almanızda yarar var.

Sizi istediğiniz görünüme ulaştıracak ve kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak komple bir saç bakımı ve şekillendirme serisiyle tüketicilerle buluşan Toni&Guy, ev ortamında saçınızın tarzınızla buluşmasına imkan tanıyor.

Örneğin Glamour serisi… Görkemli ve ihtişamlı saçlar için eğlenmesini bilen, her an gözleri üzerine çeken bir stil, bu serinin mottosu. Parıldayan hacimli saçlar, spotların üzerinde dolaştığı belirgin topuzlar, şık bir kıyafet, göz kamaştıran takılarla modern zamanların Hollywood yıldızlarını anımsatan bu tarzla tüm gözleri üzerinize çevirmeniz hiç de zor değil. Evde uygulayabileceğiniz modeller oldukça fazla… Ünlü saç stilisti Kemal Baykar, bu tarz saç modellerini salonunda çok uyguladığını, sizin de evinizde Toni&Guy saç bakım ve şekillendirme ürünlerini kullanarak yapmanızın çok kolay olduğunu söylüyor.

NASIL MI YAPACAKSINIZ?

1. İlk olarak Glamour serisinden Spritz & Shine Liquid Mouse yani ışıltı verici şekillendirici köpüğü eşit miktarda saçın tamamına yedirin. Saçı hafif nemli kalana kadar kurutun ve saçların hepsi tek tarafta toplanacak şekilde maşa yapın.

2. Maşa yapmadan önce Serum Drops yani ışıltı verici ve elektriklenmeye karşı koruyucu serumu saçınızın boy ve uçlarına eşit biçimde uygulayın.

3. Bu işlemin saça parlaklık vererek elektriklenmesini engelleyeceğini unutmayın. Maşa işlemi bittikten sonra saçın kalıcı görünümü için Firm Hold Hairspray yani yüksek tutuşlu saç spreyini saçınıza sıkın.

4. Son olarak kuru saça Moisturising Shine Spray yani nemlendirici ve parlaklık verici sprey sıkarak saçınıza ışıltılı parlaklık kazandırın. Ve saçınızı yan enseden olacak şekilde hafif dağınık bir topuz yapın.

Eğer bu saçı kendi başınıza yapmanın zor olduğunu düşünüyorsanız sacinlarzin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*