Sevgiliye Hazırlık

Sevgiliye hazırlık…

sevgiliye hazirlikBu gece sevgilinizi yeniden büyülemek için özel bir çalışma şart! Kendinize zaman ayırın, tepeden tırnağa yenilenin ve ışıltınızla göz kamaştırın.

1. Cildinizi makyaja hazırlamadan önce iyice dinlenin. Pelling’le arındırılmış ve güzelce nemlenmiş bir ciltle hazırlıklara başlayabilirsiniz.

2. Kırmızı rujsuz bir Sevgililer Günü düşünülemez. Işıltılı ya da mat bir kırmızı rujla geceye imzanızı atın.

3. Bakışlarınızı dayanılmaz hale getirecek takma kirpiklerle makyajınızı daha derinleştiril

4. İçinde parıltılar olan allıklar bu özel gece için ideal. Allıkla elmacık kemiklerinizi belirginleştirin ve yanaklarınızdaki ışıltıyla gülümseyin!

5. Sadece yüzünüz değil tüm vücudunuz kusursuz görünmeli. Hem cildinizdeki minik pürüzleri yok edecek hem de parlaklık verecek vücut yağlarını tüm vücudunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

6. Saçlar her zamanki gibi gecenin yıldızı olmalı, Hedef tepeden tırnağa ışıldamak olduğuna göre saçlar da bundan nasibini almalı.

Işıltı veren saç spreyleri hem saçlarınızın rengini ortaya çıkaracak hem de spotların altında parlamasını sağlayacak.

Sevgililer gününün favori hediyesi şüphesiz birbirinden şık parfümler! Şekerli, çiçekli ya da baharaflı nofalara hangi kadın hayır diyebilir?

sev2

Maskulen notalar beyleri çekim alanına davet ediyor! Seksi, sportif ya da romantik… Siz sevgiliniz için hangisini seçmek istersiniz?

sev3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*