Siz Özelsiniz Diyetiniz de Size Özel

Kişiye özel beslenme çözümleri sunan MFB, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak yarattığı özel y’ryecek paketleriyle sevdiğiniz tatları hayatınızdan çıkarmadan ve aç kalmadan sağlıklı şekilde formda kalmanızı sağlıyor.

kisiye ozel beslenmeSevdiği tatlardan vazgeçmeden, sağlıklı ve dengeli beslenerek kilo vermek herkesin hayali. Kişiye özel bir beslenme programı olan MFB, 2008 yılından bu yana bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyor.

Hayat tarzınızı göz ardı etmeden, yasaklar koymadan, ulaşmak istediğiniz hedefe keyifle varmanızı sağlayan MFB; farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan İncecik, Entolerans, Glisemik Endeks, Vejetaryen, 60+, Detoks gibi 12 ayrı paketiyle zahmetsiz, lezzetli ve sağlıklı çözümler sunuyor.

Kişiye özel ihtiyaç ve tercihler doğrultusunda MFB beslenme uzmanları tarafından belirlenip MFB’nin endüstriyel mutfağında, konusunda uzman şefler tarafından hazırlanan yemekler; hiçbir katkı maddesi, raf ömrü uzatıcı ve koruyucu madde kullanılmadan hazırlanıyor. MFB paketi alan herkes, ücretsiz yüz yüze diyetisyen hizmeti de alabiliyor; detaylı vücut analizleri, yağ kas ölçümleri yaptırıp beslenme ve sağlıkla ilgili sorularını MFB diyetisyenlerine sorma imkanı bulabiliyor.

Begüm Şen, Seray Sever, Ayşegül Aid inç, Raquel Habib, İhsan Berkel ve Burak Oztarhan gibi birçok ünlü ismin tercihi olan MFB; ihtiyaçlarınıza, vücut yapınıza ve kilo hedefinize özel olarak tasarlanmış lezzetli ve sağlıklı yemek paketleri hazırlıyor. Taptaze, katkısız ve doyurucu porsiyonlardan oluşan MFB paketleri, sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmeden veya küçük porsiyonlarla yetinmek zorunda kalmadan formda kalmanızı sağlıyor.

Hem vakit kazandıran, hem de hayatınızı kolaylaştıran MFB paketlerinde tatlılardan makarnalara, et yemeklerinden sebzelere kadar sevdiğiniz tüm tatlar yer alıyor. MFB beslenme uzmanları ve şefleri tarafından hazırlanmış size özel yiyecek paketleri; ister ev adresinize, ister ofisinize haftanın yedi günü tazeliğini kaybetmeden kapınıza kadar teslim ediliyor.

Seray Sever
MFB İntolerans ve MFB İncecik paketleri

Yıllar önce MFB’yle tanıştım. Programa başladığım hafta, ekranda izleyicilerle bir haftada üç kilo vereceğim diye iddiaya girdim ve tabii ki başardım beslenme programının yanına düzenli yürüyüş ve pilates ekleyerek. Şimdi işim daha kolay çünkü MFB’nin kişiye özel menüleri, benim besin tercihlerime göre planlanmış yemekleri var. Birkaç kilo fazlam olduğunda hiç dert etmiyorum; çünkü biliyorum ki, MFB’ye siparişimi vereceğim; en sağlıklı, yağsız ve lezzetli yemekler kapıma gelecek, hem de gayet uygun fiyata.

Aslı Ekşioğlu
MFB İncecik paketi

MFB hayatıma, sevdiğim bir arkadaşımın “MFB yemekleri”ni tavsiyesi üzerine girdi. Ve iki yıl boyunca seyahatlerim dışında hiç çıkmadı. MFB programıyla her hafta düzenli yağ (kilo) kaybettim. Tabii ki ciddi şekilde de inceldim. Menülerdeki yemek çeşitliliği ve aynı zamanda ekibin MFB felsefesi ve yaklaşımını kişinin hayatına uygulamaya olan inanç ve çabaları, motivasyonları beni çok etkiledi, yemek sistemine bakışımı değiştirdi. VVrap’lerden kocaman sandviçlere, pizza’dan lahmacuna, noodle’dan böreğe, çeşitli salatalardan çorbalara, etten balığa, brovvnie’den cheescake ve muffin’lere kadar “her şeyi” olması gerektiği gibi yemeyi, sayelerinde öğrendim.

Ayşegül Aldinç
MFB İncecik paketi

Neredeyse kurulduklarından beri MFB diyet yemekleriyle besleniyorum. Arada piyasadaki diğer örnekleriyle sırf meraktan onları aldattığım (!) oldu… Ama her seferinde kendi rızamla geri döndüm. Neydi buna sebep? Menüdeki çeşitlilik, doyurucu-luk, uygun fiyat politikası ve ekibin güler yüzlü hassasiyeti. Sonuç: MFB’yle beğendiğiniz gibiyim.

Begüm Şen
MFB Sportif paketi

MFB’yle sağlıklı beslenmek çok kolay ve pratik. Yemeklerinizi istediğiniz her ortama, güzel ve güvenli kutular içinde, üstelik tazeliği bozulmadan taşıyabiliyorsunuz. Size de tavsiye ederim.

Songül Öden
MFB İncecik paketi

Özenle hazırlanmış, özenli servis edilen yemekleri için MFB’ye sonsuz teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*